:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ~~~bumudur bee ask bu muuu??? ~~
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
yasım 16'tıydı... askı bilmezdim... tanımazdım... biri cıktı karsıma! o an bir acayip oldum... eve gittim, oturdum, söyle bir dusundum, ne oldu bana dedim, bu heyacan, bu telas nedir bende ki? ne için ben terliyorum durduk yere diye dusundum! bende bilemiyordum neyin ne oldugunu! ertesi gun oldu, yine karsımda gördum, titremeye basladım, terliyordum adeta, ama neden böyle oluyorum bende anlayamıyordum! ask nedir ki , ben ne anlarım asktan... daha yasım kac ki, sevmek nedir benim için! aradann gunler birbirini kovaladı, her gun gördugumde içinde bir his, bir heyacan, heleki onun o gulusunu, bir kere olsun bana bajtıgını gördugum an, kıpkırmızı oluyordum, terlemekten deli olmaya basladım... demek ki ask dedikeleri sey buymus megerse! buymus ask, bilinmeyen bir heyecan, bir mutluluk, gulumseme buymus megerse...
adını bile bilmiyordum! her gun görmek için o mahalleye gider, onubekler uzaktan, seyrederdim... görunce onu öyle bir mutlu olurdum ki! eve geldigim zaman bende bir nese, bir mutluluk, bir görseniz sanki havada ucuyordum... hersey benim di adeta...o zamanlar..
zaman ilerledi, yasım ilerlerdi, buydukce dertlerde buyudu, askda buyudu, sevgide buyudu... birine baglanmakta buymus megersem... ask buymus megersem! 17 yasıma kadar sadece sevdim, sevmesini ögrendim...
dayanmak cok zordu, ayrı kalmak, onu dusunmek, onsuz olmak oldukca kötu olmaya basladı... sevdigimi bilsin istedim... bişeyi saklamayı pek sevmezdim.. acıldım ona! sevgimi, sevdigimi, anlttım. aslında hersey bunu diyinceye kadar cok guzeldi! o gun dunyamın ıosıkları sondu, o zamanda ask bumu dedim, sevmek bumu dedim kendi kendime! bumudur ask, bumu? diye kendi kendimi yemeye basladım..
zaman hep ilerliyo, buyuyorum.. bir de baktım ki bi gun aglıyorum.. ben onu seviyorum dedim, sevmişim dedim! her dokulen gözyasımda, ismini andım, sevdigimi söyledim, sevecegimi söyledim, ilk sevdigimsin, askı ögrettin, sevmek nedir bildim, ama sen bana acıyıda verdin dedim! işte ask buymus dedim...
suan yasım 20! hala seviyorum, unutmadım unutmadım! ben bir kere sevdim! ben cok sevdim ve her gun onun için aglıyorum! sevgimi biliyomu? biliyoo, kac yıldır bir tek onu sevdigimi ona deger verdigimi biliyo mu? biliyoo... bilmedigim bir sey var! neden hep kacıyoo? işte ben bu sorunun yanıtını bulamadım, bulamıyorum!
yıllardır karsılıksız sevdim, deger sverdim, saygı duydum! baskasıyla gördum, bir kez gidip birine bişey demedim, içime attım! suan ki gibi! benim dilim hep susar ama yazılarım sadece ona haykırır...
hayatım yalan, askım bir o kadar yakınken şimdi uzak! gecelerim gunduz olmus! yüregime sadece bir isim girdi, o isim kalcak! ondan baskası olmadı, olmayacak!
bumudur bee ask bumu? buysa, ben asıgım, ben seviyorum ve bir erkek yine aglıyor, sevdigi için....

Sevgi yürege bikere kazınmaya dursun bi kere yürektne sev kimse onun yerii dolduraaz teşekürler...
evet aynen dedigin gibi! okudugun için tsk ler cilek...
bumudur bee ask bumu? paylaşım için saoll...eline sağlık
>>€C€<<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bumudur bee ask bumu? paylaşım için saoll...eline sağlık

tesekkür ederim yeni duygusuz arkadasım... begendigin ve zaman ayırıp okudugun için!!! Smile
sevgin daim sevilen sevgine layik ilerki gunleriniz beraber olsun insallah Smile
ask once icin icin yanmaktir ici yandikca sevgin buyur
insallah karsiliksiz kalmazsin ...
mÜtH!$ yaZı !d! Smile YüR€ğ!n€ SaÄžLıK , deRt GöRm€S!N ArK!m Smile
hepinize arkdaslar ayrı ayrı tek ederim! begendiginiz için?
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tesekkür ederim yeni duygusuz arkadasım... begendigin ve zaman ayırıp okudugun için!!! Smile

saolll duygusuz arkadaşım bütün duygusuzlar buraya.....:A:
buraya burayaaaa SmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2