:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen Gibi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
dolls_279.gif

Bi başkası olurmu ?Bilmiyorum...
Kalbin sadece seninle var oluyo seninle nefes alıyo...hergün senin yaşadıgını bildigim için nefes alıyorum ben benligimle degil senle var oluyorum....Kimse senin gibi degil seni seviyorumlar bigünlük olmuş artık sonrası çöpe atılmışlık kimse sen gibi sevmiyo....Bende kimseyi sen gibi sevemiyorum.

Hayatıma girdigin o günden beri gönlüm bir deli olmuş,gönlüme söz geçiremiyorum ki şimdi nerdesin bilmiyorum öyle acıyo ki bu deli gönül öyle aglıyo ki gözlerim her sensizlig ebir isyan daha çıkartırıyorum....Oysa sen aglama kıyamazdın beni güldürrdün gülüşlerimi severdim ben senden sonra gülemedim.

Dedim ya bitanem;sen gidin gideli bana kimse "totifam" hayatım demedi..hep korktum kaybetmekten seni hep agladım kimse sen gibi sevemedi beni kimse..Seviyorum dediler sonra bi çöpe attılar beni kimse bana sen gibi bitanem diyemedi yaşıyomusun ..

Beni yine sevebilecekmisin?bana yine "tofitam,hayatım,canım,yüregim,gözlerime çizdigim sevdam" dicekmisin?....

ÇiLeK

19 .02.2008
Biliyormusun bende sevdiğime çilaklı tofitam derdim aklıma o geldi simdi:S
Yüreğine saglık...
Sanırım içine bi hüzün geldi...Sad
Sagol arkadaşım senin o güzel gönlün dert görmesin..
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sanırım içine bi hüzün geldi...Sad
Sagol arkadaşım senin o güzel gönlün dert görmesin..

Her ayrılık bir iz bırakır seven yüreklerde...
Sende sagolasın...
Haklısın her ayrılık ardında derin izler bırakır ve yok olur...o izlerse her zaman arkandan gelir...
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Haklısın her ayrılık ardında derin izler bırakır ve yok olur...o izlerse her zaman arkandan gelir...

ALlah herkese özellikle seven yürekleri ağlatmasın diyelim...