:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hak ettiğim yaraları kanatmaya gidiyorum..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hak ettiğim yaraları kanatmaya gidiyorum
Artık gitmek vakti, sadece gitmeler kaldı bana arkama bile bakmadan gitmeler..
Tutunamadığım birşeyler vardı elbet hayatta, zamansız gelen insanlar vardı.. Sevmeler ağırdı, yürek kaldıramadı.. Birşeyler eksikti, eksiltti ve tüketti bu yüreği..

İşte gidiyorum,
Birşey demeden,
Arkamı dönmeden,
Şikayet etmeden,
Hiçbir şey almadan,
Birşey vermeden,
Yol ayrılmış görmeden gidiyorum..

Belki gidiyorum, ama bil ki istemeyerek. Gözyaşlarımı hissediyorum içimde bir yerdeler, o nasıl bir yerdir, tarifsiz bir acı veriyor ki ben bu acıyı sırf hak ettiğimi düşündüğümden yol bulup da süzülmelerine izin vermiyorum. An gelecek tutamayacağım düşecekler, gözlerimi kırpmadan uzaklara bakarken öyle sıcak akacaklar ki biliyorum yakacak tenimi..

Ne küslük var ne pişmanlık var kalbimde
Yürüyorum sanki senin yanında
Sesin uzaklaşır her bir adımda
Ayak izin kalmadan gidiyorum..
Anlayacağın yanıma senide alıyorum bu gidişte. Sana gelmek ya da senle gelmek yanlıştı ama neye göre kime göre yanlıştı onu sorma ben bile bilmiyorum..

Hak ettiğim yaraları kanatmaya gidiyorum. Bu sadece seni bensiz bırakmak, ben senle yanmaya gidiyorum. Üç kuruşluk huzurumuzu huzursuzluğa boğmaya gidiyorum.. Kendime ve sana en büyük haksızlığı yapmaya gidiyorum..

Seninle olamayacağımı bilmenin kahrına, doya doya, kanaya kanaya ağlamaya gidiyorum.
Yazdığım satırlar ellerimi yakıyor, talan oluyor her bildiğim, viran inandıklarım..

Geldiğim tek kalbinde kırılmadı
Gönül kuşu şarkıdan yorulmadı
Bana kimse sen gibi sarılmadı
Işıgımız sönmeden gidiyorum..
Bil ki gidiyorum..

Sana faydası yok ama bir sen daha doğuyor, ben kendimi sende öldürmeye gidiyorum..

Sen Yokken İçtiğim Tek Su Gözyaşım

Gözlerimde bin bir ümit
Bakıyorum uzaklara
Sanki bana uçuyorsun
Dalıyorum hayallere
Nerede bahçeler nerede sahiller
Hani buluşmalar nerde yeminler
Ben şimdi bu yerlerde sensiz kalmışım
Bulutlar habercim yağmur gözyaşım
Duyuramam feryadımı
Bir divane deli gibi
Dönmüşüm ben viraneye
Güzelim yüreğine sağlık ..

Senin de yüreğine sağlık teşekkürler....
Yıllarca beklersin dönecek diye
Gözünün yaşını silecek diye,
Bu hasret bu çile bitecek diye,
Ömür tüketirsin giderse eger,
Kabuslar karışır rüyalarında
Kör tutsak olursun rüyalarında
Bir şarkı misali dudaklarında
Hep onu söylersin giderse eger...

Yüreğine sağlık, teşekkürler..

Sevgiyle...
Teşekkürler Hasan kardeşim seninde emeğine yüreğine sağlık sevgiyle kal....
Demedim mi bu hasret bitirir seni
Ay dolanır gider, yalnız kalırsın
Her gün yeni baştan dağılır, ufalırsın
DEMEDİM Mİ YÜREÄžİM SEVME!!!
İşte ne gözyaşı, ne yemin, ne söz....
Geri dönen hangi güvercinin var?
Senin hangi çiçeğini sakladı bahar?
DEMEDİM Mİ AKLIM İNANMA!!!
Bir gün naza çeker kendini demedim mi?
Görmesen zindana döner bu şehir...
Görsen, umursamaz, aldırmaz
DEMEDİM Mİ GÖZLERİM BAKMA!!!
Demedim mi bu ürperten sıcaklık...
Bu taze güzellik kaybolur bir gün?
Sonra boşu-boşuna aranır, dövünürsün
DEMEDİM Mİ ELLERİM DOKUNMA!!!
Demedim mi bir gün susar şarkılar
Sesine ses veren rüzgar olur...
istediğin kadar artık bekle dur...
DEMEDİM Mİ KULAÄžIM DUYMA!!!
Bir gün çıkıp gideceği belliydi
Ayan-beyan belliydi anlayamadın.
Başka bir rüyada şimdi o
DEMEDİM Mİ KOLLARIM SARMA!!!
Bütün çektiklerim senin yüzünden
Gölge bile geçirmezdin bir zaman üzerinden
Ah! şimdi paramparça oldun bin bir yerinden
DEMEDİM Mİ GURURUM KIRILMA!!!

..........................................

Dönüşünle yine güzel paylaşımları yüreklere sunuyosun...gerçekten çok güzeldii "Erci" Güzel yürekli insan yüregin hiç acımasın...

Sonsuz sevgilerim ve saygılarımla
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Demedim mi bu hasret bitirir seni

Ay dolanır gider, yalnız kalırsın
Her gün yeni baştan dağılır, ufalırsın
DEMEDİM Mİ YÜREÄžİM SEVME!!!
İşte ne gözyaşı, ne yemin, ne söz....
Geri dönen hangi güvercinin var?
Senin hangi çiçeğini sakladı bahar?
DEMEDİM Mİ AKLIM İNANMA!!!
Bir gün naza çeker kendini demedim mi?
Görmesen zindana döner bu şehir...
Görsen, umursamaz, aldırmaz
DEMEDİM Mİ GÖZLERİM BAKMA!!!
Demedim mi bu ürperten sıcaklık...
Bu taze güzellik kaybolur bir gün?
Sonra boşu-boşuna aranır, dövünürsün
DEMEDİM Mİ ELLERİM DOKUNMA!!!
Demedim mi bir gün susar şarkılar
Sesine ses veren rüzgar olur...
istediğin kadar artık bekle dur...
DEMEDİM Mİ KULAÄžIM DUYMA!!!
Bir gün çıkıp gideceği belliydi
Ayan-beyan belliydi anlayamadın.
Başka bir rüyada şimdi o
DEMEDİM Mİ KOLLARIM SARMA!!!
Bütün çektiklerim senin yüzünden
Gölge bile geçirmezdin bir zaman üzerinden
Ah! şimdi paramparça oldun bin bir yerinden
DEMEDİM Mİ GURURUM KIRILMA!!!

..........................................

Dönüşünle yine güzel paylaşımları yüreklere sunuyosun...gerçekten çok güzeldii "Erci" Güzel yürekli insan yüregin hiç acımasın...

Sonsuz sevgilerim ve saygılarımla

Teşekkürler Hilalim yüreğine sağlık....
bir mutsuzluğun ardından daha ben artık ağlayamaz bir halde.Hayatın üzerime yüklediği yükleri kaldıramaz olmuştu artık gözlerim.. pınarları kurumuş artık daha ne yapabilir ki .. yada sende kalmışlar.. bir tek seni görüyor sana bakıyorlar..
hosçakal diyişin aklımda hala.. gözümde canLanıor gözLerin.. we benim düşündüklerim.. içimde haykırıp ta sana söyleyemedklerim.. " bu kadar mı herseyy .. tk bir " hoscakal " mı bunca seyden arta kalan .. " ebediyen yanıtsız kalacak sorularım.. hepsi aklımda dün gibi..
boğazımda düğümleniyorlar artık nefes almak zorlaşıyor işte ..sensiz her an kadar zor .. yokluğun kadar zor.. gözlerine bakmadığım gün ölürdüm .. qözLerinsiz bir hayatta yasıyor muyum bir bak .. bakta gör neymişsin sen.. neymişsin bende.
giderken bir kez olsun baksaydın gözlerime.. görebilcektin içimdeki seni.. suskundum..ama gitme diye yalwarıyordu gözlerim.
hiç gelmeseydin keskee.. kabuk bağlarımı kanatmasaydın ya tekrar.. küçülecek miydin bu kadar içimde.. bir nakarat qibi .. yine aynıı senaryonun aynı bölümünü defalarca oynarcasına .. Hiç yakısmadık bu filme belki.. ama yine güzeldik .. Sen hiç olmadın ve de .. Tk kişi çoğul yalnızlıklarımla kaldım yine .
karanlık gecelerim de yalnızlığın acılaryLa boğuşurken girdin hayatıma..Acıyan yanLarıma iyi geLen tek şeydin sen.. nasıl gidersin !!
oysa kurtaracaktın beni daha mı cok bittim ben .. bu kadar mı cabuk bittk biz.. Biz'dik.. Peki şimdi neyiz.. ben bukadar sen' ken .. sen hayatının hangi karanlık kuytusuna atıp kilitledin beni.. yada hangi okyanusunda boğuLmaya terk ettin..?
kimseye güvenmemek dolanmış dillere..evet haklılar belkivirgs.gif sabrım bile güvenmiyor artık selametine.. Al senin canım aL elinde artık hayatım..Sabrım selametim kalbim keRametim .. aL senin verme geri..gel de al bendeki seni ..
Sen ve ben.. çoğul bir özneyi tek başıma yaşadım bunca zaman.. gücüm yok artık gel cıkar kendini benden.. cık hayatımdan .. daha fazla kanatmadan yaralarımı..Git..
git acıtma daha fazla içimi! sen olsanvirgs.gifbenm olsanvirgs.gifyada hiç olmasan.. neRden cıktı bunca felaket oysa sn benim gözümün nuru nefesimdin..bu kadar acı vermezdin.
yanaklarımdan süzülen yaşlarımı silen ellerin.. bir daha benim olmayacagnı bildiğim.. gözlerin..o sıcak dokunuşların..nasıl atarım bunları çöpe.. kalbimi senden nasıl kurtarabilirim..yardım et ne olur..madem kal(ma)dın.. bnde bıraktıgın Herşeyi alıpta git yüreğimden..
sahipsiz yüreğim dayanamaz yokluğuna.. yokluğunu da götür giderken..
Sevdiğimiz şarkıları da unuttur bana.. sabahlara Kadar gözlerine baktığım geceler.. senleyken hiç bitmesin istediğim .. o güzel saatler.. Hepsini aL.. aL da git artık lanet olası Hayatmdan Git !
gözlerini sözlerini hala sönmeyen lanet olası umutlarımı alda git
kalbimde can cekişen " belki " leri öldür öyle git..
benim bir kalbim yok .. gözyaşlarım yok artık ..
sende olma beni acıtma.. kalbimde boşluk bırakma kalbimi de götür.. bir aşkı daha kaldıramaz ki yüreğim..

Git artık.. bitir işkencemi.. arkana dahi bakma ..
Ve son bir şey.. “ beni seven bir kız war deme artık “ o kızı öldürdüm ben..GİT!
teşekurler ellerine saglık