:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ben seni ozlemisim !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
mg_gul_resimleri_2.jpg

[SIZE=4][i]Şiir tadındaydın sevgili Su gibi yudum yudum Hava gibi nefes nefes Ekmek gibi dilim dilim Ben seni özlemişim…[/i]
[i]Gözbebeklerinde yüzümü Dudaklarında adımı Hayalinde düşümü Canım deyip gülüşünü Ben seni özlemişim…[/i]
kalp-resmi7.gif
[i]Niçin dolar gözlerim Niçin bulurdum ben Her şarkıda seni Niçin her hüzünlü şiir Derinden dağlarmış yüreğimi Ben seni özlemişim…[/i]
[i]Yokluğunda üç gece Titrediğini ellerimin Delice çarptığını Yaralı yüreğimin Saklasam bilmeyeceksin Bilmelisin ki bir'sin Her an benimlesin Ben seni özlemişim…[/i]
kalp-resmi7.gif
[i]Nereden baksan ayrılık Nereden baksan yoksulluk Nereden baksan sensizlik Ölüm gibiymiş bana Yaşayıp bilmeliymişim Ben seni özlemişim…[/i]
[i]Uykusuz gecelerde kalmayı Senle sevdalara uyanmayı Yangınlarda suya kanmayı Yeniden sana sevdalanmayı Ben seni özlemişim…[/i]
kalp-resmi7.gif
[i]Ayrılık nasıl olurdu Ölüm gibi yokluğun Sensiz gecelerde benim Bir şey var farkında olduğum Ben seni… Yanı başımda iken özlemişim...[/i][/SIZE]

elıne koluna saglık guzel olmussBig GrinBig Grin
okuyan gozlerine saglik Smile
salık gercekten cok onemlı konu yaaBig GrinBig Grin
Yüreğine saglık...
Özlemek en önemlısı uzun bır ayrılıkdan sonra kavusmak kadar güzel birsey yok dıye düşünüyorum...
evet haklisin okuyan gozlerine saglik canim Smile

piko karistirma kaynatma konuyu Big Grin
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet haklisin okuyan gozlerine saglik canim Smile

aslında cok ısterdım ama uygun bı tencere bulamadım yaaBig GrinBig Grin
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet haklisin okuyan gozlerine saglik canim Smile

Sende sagol ezgicim paylasım için...
piko seni yahni yapacak olsalar ilk tencere getirecek ben olurdum Big Grin
ya olmaz benden yahnı benım kulbastım daha lezzetlı olur Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2