:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen aşk’ların en güzeli, en mükemmelisin..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
cuori4miab4dn5fw1hl9.gif

Bir tanem, canım, hayatım, mutluluğum, vazgeçilmezim…
Sana ne demeli, nasıl hitap etmeli hiç bir zaman karar veremedim, şimdide veremiyorum, çünkü sen benim her şeyimsin!
Hiç bir kelime yeterli olmuyor sana olan sevgimi ifade etmek için, bendeki değerinin ne kadar büyük olduğunu göstermek için..

Sen benim tek degerlimsin! Ictigim su, yedigim ekmek, aldigim nefes kadar muhtacim sana. Sen benim hayata simsiki tutunma sebebim, hayat sevincim, mutluluk kaynagim, neşem.. Sen benim herşeyimsin!

Yaşadığım her yeni günü bir öncekinden daha özel ve güzel kıldığın icin, beni hep sevip değer verdiğin için, beni hep düşünüp aradaki mesafelere rağmen sevginle hep kendini yanım daymış gibi hissettirdiğin icin,
benimle üzülüp benimle mutlu olduğun için, acı-tatlı ne varsa hayata dair benimle paylaştığın icin, bana kendimi cok özel hissettirdiğin için, şu yalan dünyada cenneti yaşattığın için cok teşekkür ederim aşkım.. Sen benim her şeyim sin..

Sen aşk’ların en güzeli, en mükemmelisin..
…ve ben sana sahip olduğum için dünyanın en şanslı insanıyım!!!

İyi ki varsın ve iyi ki sana sahibim aşkım.. Şarkıda da söylediği gibi; dünyaya bir daha gelsem sevgilim, yine arar bulur seni severim…

Aşkım, sen benim en tatlı heyecanımsın..

Seni çok ama çok fazla seviyorum!!!!:$
Ne kadar'da sıcak ve güzel bir yazı ..gul.gif

Yürekdeki sevgi daim olması dileğile ..

Teşekkürler ..
Sağolasın sevda yürekli... yüreğindeki kelimlere vuran güzellik hiç bitmesin...
çok güsel olmuş ellerine yüreğine sağlık
Çoook güzel bi paylşaımdı teşekürler...
gercekten guzel bi paylasımdı! yuregine saglık! artı adasımsın bu arada!