:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Damla Damla....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
paradise_of_sorrow.jpg

Gözlerimden damla damla akıyosun..O gidişin beni benden aldı o hesapsızca habersizce gidişlerin beni benden alıp götürdü.....Aglamamı istemeyen sen sanki şimdi agladım için mutlusun..

Damla damla düşüyosun gözlerimden,seni benden alan neydi nedyi o esrarlı gidiş neydi yüregimi bu kadar yakan neydi bu kanlı gözyaşlarının sebebi neydi gözlerimden böylece akman...

Her damla içimi yüregimi biraz daha kanatıyo sadece,yoklugun gözümdeki yaşları biraz daha arttırıyo..yagmur yagıyo gözlerimden gözlerimden sen yagıyosun....

Süzülüyo yaşlar gözlerimden her süzülüşünde yüregime geliyo o yaşlar damla damla....Biraz daha kanatıyo yüregimi damla damla akıyosun gözlerimden Artık artık bitsin bu sensizlik bu yürek acısı bitsin bitsin hesapsuz habersi zgidişin bitsin....Akma artık acıyla gözlerimden damla damla....

HiLaL ÇiLeK
2002363084162909060_rs.jpg
buda çok güzel aynı yorum.
şu aşk yok mu şu aşk olmaz olsun diyemmiyorum PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
senin gibi iyi ve kocaman yürekli insanın
gözlerine yakışan tek bir yaş vardır bence
o da mutluluk gözyaşları.....

umarım mutluluktan ağlarsın
yüreğine sağlık hilal....
Böyle Guzel Bi Paylaismi Bizlerle Paylastigin Için Cok Tesekkurler Dostum...
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:buda çok güzel aynı yorum.

sagol arkadaşım....
jovial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şu aşk yok mu şu aşk olmaz olsun diyemmiyorum PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Bende okuyup bi yorum yazdıgın için herşey gönlünce olsun..
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin gibi iyi ve kocaman yürekli insanın
gözlerine yakışan tek bir yaş vardır bence
o da mutluluk gözyaşları.....

umarım mutluluktan ağlarsın
yüreğine sağlık hilal....

Bu güzel sözlere dicek bi sözüm yokk....teşekür ederim yüregimden sadece ve o güzel gönlünün mutlu olmasını dilerimm
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Böyle Guzel Bi Paylaismi Bizlerle Paylastigin Için Cok Tesekkurler Dostum...

Bende sana teşekür ederim okuyup yorumunu esirgemedigin içn...