:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hiç gitmeyeceksin, yok olmuyacaksın bu yürekte ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Gidebiliyormusun ki benden!

İçimde derin yaralar halen ilk bıraktığın gibi duruyor yüreğimde, unutmak için neler denedim, başaramadım. Ruhuma işlemiş sevgin bir olmuş benle nasıl unutabilirim ki seni. Unut diyorum yüreğime, yüreğim benden de aciz! Sevilen bir " Can " nasıl unutulur diyor bana.. Ne kadar da denesem zor be gülüm unutmak imkansız seni...

Unutulurmusun ki benden!

€ğer birgün çağırsan beni, gelmezmiyim yanına, sarmazmıyım, sarılmazmıyım, öpüp koklamazmıyım eskisi gibi..
€ğer çağırsan beni tekrar " Cantanem " demezmiyim sana...
€ğer çağırsan beni " Aşkım, Gültanem " demezmiyim yine...
Ah keşke bana o şanşı versen yolunda ölmezmiyim...
Ruhum senin sevgini öyle derinden yüreğime kazımış ki her bir lafına köle olmazmıyım senin...
Hiç gitmiyorsun benden, gün geçtikçe halen sevebiliyorum seni, Sen her ne kadar beni bensiz bırakıp gitsen de, halen seni seven bir kalbim var diye sevinçliyim ben, Söz geçiremiyorum ki kalbime halen " CAN " diye atıyor bu zavallı kıalbim. Seni seviyor, senin yaşadığını biliyor ya ne mutlu ki bana...

Vazgeçebiliyormuyum ki senden!

Bazen dert yanıyorum " Vefasızdır " diyorum ama bil ki bu dediklerim dilimdem çıkıyor sinirden, sana zarar gelmesini hiç istermiyim ki, sen benim canımda bir parçasın. İnsan hiç canından vazgeçebilirmi ki, sen benim mis kokulu yarimsin...

Şimdi bel ki ne yapıyorsun, ne yeyip ne içiyorsun, saat kaçta yatıyorsun işte bunlardan bile haberim yok, ama bildiğim tek birşey var halen sevebilen bir kalbim, O da yanlız senin için atıyor...

Yavaş yavaş cümlelerimi sonlandırmak istiyorum, sanırım biraz çok konuştum, napayım ya döktüm içimi bir anda. Aslında bu kadarıyla da yetmez de yavaş yavaş bitireyim diyorum artık...

Her ne kadar da yeter desem, kalemim söz dinlemiyor kalbim gibi, Seni sevdiğini tekrar dile getirmek istiyor.

Seni halen çok SEVİYORUM

Hiç gitmeyeceksin benden, yok olmuyacaksın yüreğimden...

Yürek bu sefer yolculuğunu şaşırdı,
Dur durak bilmiyor
Ne senden vazgeçiyor
Ne seni unutmaya yetmiyor

Sevgilerimle...

[ses]http://www.sevda.tk/gulumcan.wma[/ses]

€zBeRimSin
17 Şubat Pazar / 2008
01:38

Ahhh ahhh yine çok güzel yazmışsın €zberimsin
yüreğine sağlık... Smile
Sevmek güzeldir..heleki sevilen insan güzelse...
Gerçek sevgi budur,hiç bi zaman silinmeyendirr..işte budur sevgi her satırında anlatmışsınn fazla söze gerek yok....

Yüregindeki o sevgi daima yaşıcaktır güzel yürekli insan yüregindeki o insanla hep mutlu olursun inşllahh....Sevgi vazgeçmemekir....herşey gönlünce olması dilerimle..

Saygılarımla....
Seni halen çok SEVİYORUM

Yürek bu sefer yolculuğunu şaşırdı,
Dur durak bilmiyor
Ne senden vazgeçiyor

YA İNANMIYORUM HARİKA BİŞEY BU Sad ÇOK DUYGULANDIM
YÜREÄžİNE SAÄžLIK
[YT]dcMEcq2JmS4&feature[/YT]

GÜLÜ SUSUZ SENİ AŞKSIZ BIRAKMAM ...
Bazen susuyorum...

Hayatın benim için kurduğu cümleleri okuyorum, Bazen ağlasamda Biliyorum Cümle kurmayı öğreniyorum, Biraz sancılı Biraz buruk.. Şimdi susuyorum
Çünkü bazen susmak gerektiğini biliyorum...

Sevgiyle..

Teşekkürler arkadaşlar...
Dilime dolanmış Adınla başlıyorum sonu gelmez satırların en başına.."

Sana dair harflerim,kalemimden akan mürekkebe bulaştı yine ..
Silinmez bir daha ak sayfanın silüetinden..

Yazdığım her bir satır,keşkelerin dudağıma hapsolduğu buruk bir tebessüm suratıma çarpıyor senden yansıyanlarla..
Acıtıyor canımı,sızısı yakıyor genzimi,ağlamaklı oluyor gözlerim,yaşlar inat ediyor yanaklarımdan süzelmek için..

İlk defa pişmanlık duyuyorum oysaki..
Ve ilk defa kelimelerimin peşinden kalemimi isteyerek koşturuyorum..
-"Belki bir anda,bir virgülde ve ya ucu açık kalmış cümlemin sonundaki üç noktada seni yakalar umuduyla.."

İkimiz için yazılmış senaryoda iki acemi aşığın üstlendiği rolün altında ezildik..
Yanlış zamanlarda,yanlış yerlerde repliklerimiz ezberimizi bozdu..

Rolümüzü yanlış oynadık..
Perde acımasızca kapandı yüzümüze,bir daha açılmamak üzere..
Üzerimize yıkılan dekorun altında kaldık..
Harab oldu duygular,ezildi umutlar,kırıldı can..
Ve can kırıkları batmaya başladı en can alıcı yerlere..

Kanıyor..
Kanatıyor..
Kan ağlıyor...

"Bir zamanlar Canımın attığı "sen",canımı yakıyor artık.."

Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..
Ya da yazmalı...
Kalemimle beraber bitene kadar "seni"..
Yaşa yaşaya bilirsen, sevgi olmadan Damarında kan, kalbin, ruhun, beynin olmadan..
Çok egoist oldum, herhalde sana sormadan Sensiz bu hayatta, zaten yaşamıyorum..
image-1F39_48FE5D84.jpg

Bu sözler bu şarkıyla buraya yakışırdı (:
Alıntı:[COLOR="Sienna"]Yürek bu sefer yolculuğunu şaşırdı,
Dur durak bilmiyor
Ne senden vazgeçiyor
[/COLOR]

İnsan kalbine söz geçiremiyor işte.

Yüreğine sağlık, harika yazmışsın..
Sayfalar: 1 2