:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aşiğim Tomurcuğa Deliler Gibi Onun Için Herşey.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
flyingkisses20yr.jpg

siirkart78lu2ey.jpg

121420716clpk3.png
resimli_siir_3.jpg
Vayyy beee Durdun durdun turnayi gozunden vurdun hee Ma$aLLah

Bari karsiLikLimi bu a$k ?
orasını bilemem zamanla bekleyip göreceğiz.
Konustunuzmu bari hiç ? Ne dio bu konuyu actigindn haberi varmi kizinn ??
121420716clpk3.png

!N$ . GönLüN€ KuLaK v€R!r tOmUrCuK . çHoq Güz€L anLaTmI$ ßu D!Z€L€r Ona OLaN A$kInI CAn_Ask€R!m ... OLuRsA s€N!n AdIna S€v!N!r!M... SmileSmileSmile
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konustunuzmu bari hiç ? Ne dio bu konuyu actigindn haberi varmi kizinn ??
daha önce çok konuştık ama onun adına açtığım konulardan haberi yok msn açsa söölicem ama açmıyor ama kabul edeceğini sanmıyorum.
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:121420716clpk3.png

!N$ . GönLüN€ KuLaK v€R!r tOmUrCuK . çHoq Güz€L anLaTmI$ ßu D!Z€L€r Ona OLaN A$kInI CAn_Ask€R!m ... OLuRsA s€N!n AdIna S€v!N!r!M... SmileSmileSmile
teşekkürler ama kabul edeceğini sanmıyorum.
eder eder niye kabuL etmesin ki Smile Ama ke$ke bu konuyu acacagindn haberi olsaydi yani senin acindn ters tepki verirse uzulme die Wink
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eder eder niye kabuL etmesin ki Smile Ama ke$ke bu konuyu acacagindn haberi olsaydi yani senin acindn ters tepki verirse uzulme die Wink
Pembe zaten msn de bir kez ağzımdan kaçırdım ama aklım başıma gelince kardeş larak dedim cevabı ne olsa beğenirsin.
Ne oLdu ?? Heycanlandirmadan sole Big Grin
Sayfalar: 1 2