:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Izmir...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Boyun eğmedik mi haksızlıklara,aldatılmalara,kandırılmalara.Ne yapacağımı bilmeden yollarını aşındırmadım mı koca İzmir?derdimi içten içe sana haykırmadım mı?
Bir Allah’ım vardı derdime ortak birde yorulmadan yürüdüğüm sahil yolu.Deniz kokusunu içime çektikçe gözlerim dolardı,yitik bir aşka ağlardım...Belki de geriye dönüşü olmayacak sevgiliye.
Gerçekleri aradım hep.Gerçek aşkları,gerçek dostlukları,gerçek sevgiyi.Ama tek bir şey bulabildim gerçeğe dair;gerçeklerde yalan olmuş,oyun olmuş İzmir...
Sevgiyi yakalamak zordu benim için,buldum mu en safını istedim hep.Buldum zannettim,zorluklara katlandım,yüzüne bile dokunmaya kıyamadım.Özledim hasret kaldım,oysa her şeye katlanabilecek kadar büyük bir yürek ve sevgi büyütmüştüm içimde.Direnecektim zamana...
Meğer dünyanın en büyük oyuncusuna vurulmuş bu yürek.Belki sonsuza kadar sevemeyecek,kimseye ama kimseye güvenemeyecek.
N’olur İzmir sen beni aldatma,kandırma,yaralama yaralama ki ben hep sana aşık kalayım.N’olur İzmir sahilindeki martıları esirgeme benden yalnızlığımın yoldaşı olsunlar,rüzgarın hasret çektirmesin bana,baharın yalancı olmasın.
İzmir, beni bırakma sıkı sıkı sarıl bana,beni sensiz koyma.Bari İzmir sen beni benden alma...
Çok güzel Bir yazıydı, Yüreğinize ve kaleminize Sağlık ..
.................Çok güseldi................
Gözlerinize sağlık arkadaşlar Smile
teşekkürler....