:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ho? geLdim mi ? =))
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
sLmLar ben sagopa k.nam-? deer PesimisT k?t? adam filn demicem korkma?n Big GrinBig Grin

been merT..forumda bi ben eksikmi?m bnm yokluumda ?ok hissediliomu? bnde geLeyim arT?q?n dedm Big Grin in?allah ho?gelmi?mdr ama ba?tan s?liim bo? geldim Big Grin

yar??mac? arkada?lara ba?ar?Lar die iren? bi espri yapm?cam korkma?n Big Grin

nese.. bu kdr geyik yeter ho?geldm Big Grin
hoşgeldin ѕqρα кJмя
HosgeLmişsin arkadaşım..

soumuştuk saten o espiriden Big Grin
H.Geldin sqpa_kajmr arkada??m Espriler ?ekilir "bayd???" s?rece Wink Smile
bence hossgeldinSmile
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HosgeLmi?sin arkada??m..

soumu?tuk saten o espiriden Big Grin

iikide yapmam???m o zmn Big Grin

SizofreN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:H.Geldin sqpa_kajmr arkada??m Espriler ?ekilir "bayd???" s?rece Wink Smile

alt tire yok d?zztt Big Grin

EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence hossgeldinSmile

taamdr arT?q?n dierkiLerine g?re ho? gelmesmde sana ho? geLmi?m ya yaterr Big Grin Big Grin
Hoş geldin...
hoşgelmişsinde ndn boş geldin,,,,, aaaaaa ilk günden olmuyor böyle..:p Big Grin bana muhakkak bi süpürge alman lazımdı..Big Grin
evet evet hoşgeldinBig Grin ama buranın tek Pessimist'i benim(sakın sago severim sanma amaBig Grin)
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ho? geldin...

hoshbuldm Wink

tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho?gelmi?sinde ndn bo? geldin,,,,, aaaaaa ilk g?nden olmuyor b?yle..:p Big Grin bana muhakkak bi s?p?rge alman laz?md?..Big Grin

afedrsinn ya yoLda d???rm??m Sad

Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet evet ho?geldinBig Grin ama buran?n tek Pessimist'i benim(sak?n sago severim sanma amaBig Grin)

tuhh nese bzde 2.ci pesimisti oLurus :p

sago sewmez misn :eek: sago sewiLmes mii beee :p
Sayfalar: 1 2 3 4