:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: evet arkadaşlar işte galatasaray ın çiftetellisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bildiğiniz üzere fenerbahçenin yengeç dansı var tabi bir sürü yabancı olunca anca bu dansları biliyolar herneyse işte galatasaray da adeta biz turkuz boyle oynarız dıyerek çiftetelli oynadılar28.jpgdılar
Özentilikte son nokta!

Bunu cıkartanda zaten FenerBahce'ydi..!

Hooijdonk zamanında hatırlayan biLir,biz cıkarttık bari demeyin.
öylemi galatasaray genelde gol attıklarında bu tip şeyler yapmıştı çok iyi hatırlıyorum ama neyse hadi öyle olsun
iç anadolu bölgesinden çıkmıştır Smile
heyt beh.........Big Grin
ne alak iç anadolu peh bende iç anadoluluyum ama hiç oynayan görmedim ya gökhan işte öle
seven_ne_yapmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne alak iç anadolu peh bende iç anadoluluyum ama hiç oynayan görmedim ya gökhan işte öle
bir ankaralı olarak ilk hecesinden son hecesine kadar katılıyorum çünkü bende iç anadoluluyum.
yapmayın arkadaşlar oyunhavaları ankara ve konyaya özgüdür ben konyalıyım vede ankaraya çok gittim düğünlerde falan öyle oyun havalarında bende oynamıştım ankaranın oyunhavası meşhurdur mesela ankaralı namık cd sini alın klipli olanını ne güzel oynuyolar