:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: şehitlerimiz Hakkinizi Helal Edin???
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
y1pckixurjnfeip9etxgequip8.gif

ben, ben her gün ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ diyen biriyim. ben babamın oğlu, türkiyenin evladı, vatanımın torunuyum... ben bu topraklarda büyüdüm, ben vatan ANAM dedim övündüm...
ağlama anam, aglama...
Vatan bizim, bizlerin... bu Vatan bölünmedi, bölünmeyecekte!
bak anne, herkez ne diyor! ŞEHİTLER ÖLMEZ! diyor... onlar ölmedi anne, onlar bu vatan için savastılar, bizler için savastılar. her gun daglarda ac susuz kaldılar. korkmadılar! bizi satmadılar, bizler için savastılar. onlar ölmedi anne ölmedii!
sus anne ne olursun, aglama, agladıgını duymasın sehitlerimiz, üzülürler bak sonra... dua et anne onlara, dik dur karsılarında, vatan bizim de, bölünmedi, bölünmeyecekte de!
uyuyamıyorum geceleri, aklım hep askerlerimizde, ALLAH'ım korusun onları. Allah'ım sen yardımcı ol onlara, ölmesinler onlar, sen koru Yarabbim onları...
Anne duydun mu? bak haberlere! bir sehit verdik. ama o ölmedi Anne, o yasıyor, o bizimle. yüregim kanaglıyor. duramıyorum, anne dayanamıyorum, bak bende aglıyorum.
biz bu vatanı kanımızla cizdik, haritayı kanımızla cizdik, bu harita da ancak kanla silinir. bu vatan bölünmedi, bölünmeyecekte!
eyy! aziz şehitlerimiz! HAKKINIZ HELAL EDİNİZ... bu topraklarda dogduk, bu torpraklar uguruna ölmeye hazırız. gerekirse tüm TÜRKİYE ölürüz ama bu Vatanı asla böldürmeyiz...
siz rahat uyuyun, sizi seven bizler varız, bu Vatanı kimseye vermeyiz...
biz yasadıkca, biz varoldukca bu VATAN ASLA BÖLÜNMEZ...
önce VATAN sonra ANA, MİLLET...
NE MUTLU TÜRK'üm DİYENE...
ŞEHİTLER ÖLMEZ... ÖLMEZ....

bu topraklarda dogduk, bu torpraklar uguruna ölmeye hazırız. gerekirse tüm TÜRKİYE ölürüz ama bu Vatanı asla böldürmeyiz...
siz rahat uyuyun, sizi seven bizler varız, bu Vatanı kimseye vermeyiz...

Kim olmaz ki bu cennet vatanın ugruna toprak,kim feda etmez canını kim savaşmaz kanın son damlasına kadar bu vatan bizim.....

Teşekürler uslanmaz genç güzeldi.....
okudugun ve begendigin için ben tesekkür ederim hilal...
www_antoloji_com_345172_942.JPG
offfffffffffffffffffffffff ya cok super olmus! bende buraya işte böyle bir resim koyacaktım! cok cok cok cok tesekkür ederim! gercekten super!
ben teşekür ederimm.....
SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ne Sevdigim Için Yaşayabiliyorum... Ne De Vatan Için ölebiliyorum...
komandoiirleride2.jpg
002hartavebayrakcopy3firt8.jpg002hartavebayrakcopy3fi1fe4ah
Sayfalar: 1 2