:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seni Seviyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Seni seviyorum....

Sen beni unutmuş olsanda,artık başkalarını sevsende ben ben ben hala seni seviyorum....Her nefes alışıp sen var oldugun içindir.....

Sen,kimsin nesin,,,

Sen,benim çıglıklarımı duyup gelensin
Sen,benim sevdigimsin..
Sen,gözlerine hapsoldugumsun
Sen,ömrümsün
Sen, tek sevdigim...

Bir kere sevdaya tutulmaya gör işte....ben tutuldum kaldım bu sevdayaa....Kaldım bu sevdada asılı öylee sevgin vuruyo kalbim her haykırışta....sevgin içimde içimde...

Sensin tek sevdigim sensin ömrüm..

Seni seviyorum seni seviyorum demek ne güzel şey...İiçimdeki bu sevgiyle gözlerim daha bi parlar oldu..içime sıgmıyoo herkese herşeye haykırıyorum herşeyi sende seviyorum......

Gökyüzünde uçan kuşları seviyorum,nefes alışımı seviyorum insanları dışarda koşan çocukları seviyorum...seni seviyorummm Ayrılık benim için ölüm diger rengidir...

Hasretin içimdee hasretin yangın yüregimdee.....seni seviyorum yAŞAMAKSA SENİ SEVMEK BEN HİÇ ÖLMEDİM seni sevdigim sürece ölmemm...Aşık dedigin mecnun misali kör bende körüümm bu deli sevdaya tutuldum tutulalıı...

seni seviyorum..seni seviyorum aslında o kadar çok şey anlatıyo ki anlayana seviyorum yüregim ömrüm kalbim ...
nedeni sebebi zamanı yok sevmenin yok aşkın vuruyo kalbimin kıyılarına ve hasretim içinde seni seviyorum ......

ÇiLeK HiLaL
Bir kere sevdaya tutulmaya gör işte....ben tutuldum kaldım bu sevdayaa....Kaldım bu sevdada asılı öylee sevgin vuruyo kalbim her haykırışta....sevgin içimde içimde...

Sensin tek sevdigim sensin ömrüm..

cok güzel burası yaa! ben bunu sesli okumak isterim! bu şiiri!
sagollasın arkadaşım begenmene sevindim...eger okursan burdada paylaşırsan seviniriz...sonsuz sevgilerimle....
Ahh ömrümsün sen..

Hayatta gülme sebebim,gözyaşım,anlamım mutlulugum içimdeki sevgi.....Ömrüm seninle son bulsada razıyım ben bu imkansız sevdaaya imkansızlagaa ...

Ahhh ömrümsün sen...

Gönlümüm yarası,mutlulugusun sen insan ömründen vazgeçermi sevdigim söyle ömrümsün,hayatımsın sen nasıl vazgeçerim senden sen beni sevmesende ömrüm ben seni tek başıma severim bu yüreklee şunu bil ömrüm sen son nefesime kadar içimde var olucaksın seni çok seviyorum ömrüm .....
Seni seviyorum.....sevgi basit mi? benim sevgim basit degil sevdam sevdim mi ömürlük severim ben ben seni delicesine seviyorum....

Ben tutuldum,asılı kaldım bu sevdada öylece....seni seviyorum demek kolay mı sanıyosun sen ben sevgim zor sevda ömürlük sevda...

Seni ben bugün degil yarın degil sonsuza dek yüregimde var edicem sevdigim sen bunu bilmesende başka sevdalarda olsada ben seni seviyorum...

Sevgi ne mesafe tanıyo nede zaman işte...benden uzak bi şehirdesin,benden ne kadar uzak olsanda sen benim içimdesin içimde yüregimdesin seni seviyorum ömrüm ömrüm çook seviyorum sus bişey deme ben seni seviyorum yaa vazgeçilmez sevdam sen sevmesende olur ben seviyorum ya seni ömrüm sen sevmesende olur sevgide bu degil mi?beklentisiz sevmek seni seviyorum.......sadece..

ÇiLeK
[url=http://www.duygusuz.com/forum/cikis.php?url=http://7222598.blogcu.com/][/url]

SENİ SEVİYORUM DEMEM! SENİ SEVMEK İKİ KELİMEYE SIGICAK KADAR KISA DEGİL!!
SEN ANLATILMAZIM...
SEN ÖMRÜM.....SONSUZLUGUM
SENİ SEVMEK ÖYLE SÖZLERLE ANLATILICAK KADAR BASİT DEGİL....

b-20121-resim.jpg
Hesapsızca çılgınca seni seviyorum...
Bir çocugun boşluktan düşücekmiş,yalnız kalıcakmışcasına seni kaybetmekten korkkuyorum....Çocugun içindeki kaybetme korkusuyla delice seviyorum seni...

Ömrümün ömrüsün,yarınımsın hayattımsın,kanımsın,nefesimsin sensizlik dünümde kaldı bugünsün...Ben sende ögrendim bu çocuk kalbim sende ögrendi kaybetme korkusunu sevmeyi sende ögrendi sende sende ömrüm..

Sen gözlerimin içindesin.nefesimde sonsuzlugumdasın yüregime sakladıgım seni sevmekten nasıl geçer bu çocuk kalbim nasıl vazgeçer ki..!!!

Tarifsiz bu sevda...ilalebet sürecek....
Uzak bu şehirde yolunu gözlüyorum,asla senden geçemem sensizlik içimdeki o çocugu öldürür......

seni seviyorumm tarifsiz olan bu sevdam ilalebet sürecek.....sonsuzlugmdada seni sevicem.....

ÇiLek

b-14790-çukur.jpg

Uzat ellerini....

Seni seven kalbimi al git....ne yaparsan yap o kalbe ama şunu unutma o kalp seni seviyo......

Uzat ellerini...

Tutıyım o ellerini,seninle geliyim sen nereye gidersen bende seninle geliyim...

Uzat ellerini...

Tut beni,bırakma sıkıca tut nefesini hissediyim,gözlerimi kapatıyım sonsuzluga seninle sonsuzluga.....bırakma bidaha beni ellerimi,yüregimi bırakma ben seninim...ellerimi bırakma ömrüm...

Bırakırsan düşerim..bırakma beni sevdam bırakma seni seven bu yüregi bırakma.....

ÇiLeK
resim_20080206160042_6.gif
Sevgi bakışlardan okunurmuş,gözlerim gözlerine değdiğinde anladım...
Aşka dokunulurmuş,elimi tuttuğunda yüreğime dokunduğunu hissettim...
Bir güvercin olup özgürce uçabilmek isterdim,ben senin yanında özgürlüğümü keşfettim...
Hasret buruk bir acıymış,senden uzakta bu acıyı tatmakta varmış...
Kıskançlık insanın içini yakıyormuş,sana aşık olduğumda yandım...
Aşığın kalbi bir başka atarmış,sesini her duyduğumda heyecanlandım...
Böylesine sevince hayalde kurulmazmış,gerçekleşmez diye korkup hayallere kapımı kapattım...
Gözlerin gibi ışıldamaz hiç bir yıldız ve güneş bile ısıtmaz içimi ellerinin sıcaklığı gibi...

resim_20080206155856_8.gif
Yüreğim üşürdü kimi zaman
kan ağlardı kalbim
kıvranırdı acıdan
seni tanıyıncaya kadar

Seninle yaşadım aşka dair ne varsa
Mutluluğu sende yakaladım...
Huzura seninle erişti yüreğim
ömrüm vefa ettiğince yalnız Seni Seveceğim.
resim_20080206155730_5.jpg

alıntıresim_20080206160216_8.gif
yüreğine sağlık arkadaşım
süpersin hilal ....
Sayfalar: 1 2 3 4