:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ~~anam! Oğlun Ağliyor...~~
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ben bilirim anne! Ben aglarım anne! Sensizligi, sensiz kalmayı, özlemeyi ben bilirim anne! Belki aylar belki yıllar gececek göremeyecem seni, özlüyorum bee anne seniii… ben nasıl evladınızım, belki beni cok seviyorsunuz beklide bana lanet ediyosunuz ama anne yuregim acıyor, sizi üzdügüm zamanlar şimdi bana acı veriyor, şimdi beni üzüyor, biliyomusun anne bu kocaman oglun aglıyor anne aglıyoorrrr…
Bazen kızardınız bana, o zaman size nasılda küserdim, bazen lanet bile ederdim, şimdi bunlar bana acı veriyor…
Biliyomusun anne, sigaram olmazdı sen verirdin bana, sevgilimle kavga yapardım sen teselli ederdin beni, ben agladıgım zaman sende aglardın anne, benim içim yansa seninde yanardı, biliyorum anne sende beni seviyorsun, sende beni özlüyorsun, gelmek istiyorum anneee gelemiyorummm. Affet beni anne! Seni kırdıysam eger istemeyerek beni affet anne! Seni üzdüysem eger beni affet anne. Bir gun benden gizli agladıysan beni affet anne!
Bu koskaca sehire geleli daha ay bile olmadı, kimsem yok anne, bi ben varım bide allahım, ama anne korkmuyorum, niye mi anne! Duaların beni koruyoo anne, bana konustugumuz zaman oglum demen beni koruyoo anne. Seninde dedigin gibi anne guclu olmaya calısıyorum. Caktırmıyorum millete yabancı oldugumu, caktırmıyorum gurbette sensiz kaldıgımı, kimse bilmiyoo sensiz oldugumu... ama anne her evime geldigimde aglıyorum bee anne! Utanmıyorum anne, seni babamı, bacımı heleki ufaklıgı o kadar cok özlüyorum ki nasıl anlatım bee anne! Nasıl duygularımı belli edim anne!
Anne bayram gelmiş, biliyomusun anne ilk defa sizsiz bir bayram geciriyorum, alısık degilim anne, ilk defa babamsız, ilk defa sensiz. Nasıl bir sey bu, nasıl bir duygu bu, şimdi ben kimlerin elini öpecegim, kim bana bayramın kutlu olsun diyecek. Bayram gelmiş, kalkın gidek diyom ama gelemiyoz anne. Cok uzaksın bana…
Gözumde tutuyor topragım, bana gurbetlik zor geliyor, dayanamıyorum…
Gecen ruyamda gördum seni, ikimizde aglıyorduk, ben sana sevdigimi anlatıyodum, onu ne kadar cok sevdigimi, aramızda yasadıklarımız anlatıyodum, ben anlattıkca sen aglıyodun anne! Gecenin yarısıydı sen benim agladıgımı duydun, yanıma gelmiştin neyin var demiştin, bende ilk önce anlatamadım, sonra sana herseyi anlattım. Bir sensiz birde sevdigimsiz olmaz dedim anne! Ama biliyomusun işte ben suanda tek basımayım. ikinizde yoksunuz yanımda, nasıl bir kader bu? Nasıl bir hayat bu! Dayanacagım, savasacagım… inan bana anne bu oglun herseyi kazanacak, bana glgum derken, demenin hakkını verecegim size.
Burası bize göre degil, burası cok farklı, yasamı, insanları, adetleri, havası, topragı cok farklı anne! Benim topragım gibisi yok bee. Herseyi bırak bi kenara sensiz olmanın burada bi anlamı yok anne! Ne tadı var nede tuzu buraların. Basımda seen olmadıkca…
Az mı emek verdin bana bu yasa getirene kadar, işte ben bunları daha yeni yeni anlıyorum, sizlerin hakkını nasıl öderim ben, ben suan buradaysam sizin sayenizde, benim suanda cebimde param varsa sizin sayenizde, hergun burada karnım doyuyorasa sizin sayenizde, ben egleniyorsam sizin sayenizde, söylesene bana anne ben sizin hakkınızı nasıl öderim.
Gecenin bi yarısı babam uykudan uyanır, kalkar işe giderdi, sonra gelir yatar aradan 3-4 saat gectikten sonra bi daha giderdi yıllarca böyle yaptı, işte ben babamın sayesinde buradayım, ben sizlerin sayesinde buradayım. Sizleri cok seviyorum anne! Sizleri cok özluyorum anne! Eger sizi üzdüysem beni affedin anne! Sizi kırdıysam beni affedin anne! Sizi cok ama cok seviyorummmm!!! Hemde coook ANNE…