:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bedenim Üşüyor...Yüreğim Yanıyor...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
YOKSUN YAA...
Yokluğunun kaçıncı vuslat yıldönümlerini yaşadım,yaşıyorum ve yaşayacağım bilmiyorum artık,bilemiyorum..Sensiz geçen dakikalar,saatler,günler,aylar ve yıllar çoğaldıkça yüreğimdeki o korkunç yangın da daima büyümekte..Bedenim üşüyor ama yüreğim yanıyor...Nasıl oluyor diye sorma sakın çünkü anlatamam anlatmaya kalksam günler aylar yıllar sürer.Bu öyle bir yangın ki ancak ve ancak yananlar bilir...

Yoksun yaa,bedenim üşüyor,yüreğim kanıyor..Bu yangını ne bir başka güzel söndürebildi şimdiye kadar ne de başka bir avuntular..Ve yangın şiddetini artırarak her an seni düşünerek senli zamanlara saklanarak büyüyor,büyüyor,büyüyor..Ve ben o yangının içinde kalan yegane zavallı eriyorum senli anlarda senli zamanlarda eriyorum,eriyorum,eriyorum...

Yoksun yaa,düşünüyorum senin yokluğunun neticesi olan gönül yangınıma merhem arıyorum acaba diorum acaba,acabalar beynimi kemirirken her an her saat gönül yangını şiddetini artırarak büyüyor,büyüyor büyüyor...

O büyüyor ben eriyorum ama hiç korkmuyorum artık,çeknmiyorum da ve eskisi gibi ona ürkek gözlerle bakmıyorum da.Onu öyle benimsedim ki korkum artık; yangınımın sönmesinden,sensizken bile içinde yine senden başka kimsenin olmadığı anların zamanların içinde başkalarının yer edinmesi..

SEN YOKSUN YAA;BEDENİM ÜŞÜYOR...YÜREÄžİM YANIYOR...
Kuruyan gonlumuze hayat uflediniz, kurakligimizi ve donuklugumuzu canlandirdiniz..
Iste ben bu guclu sozlerin karsisinda egilirim..Ve sonra onun etkisini hissederim tum kalbimle...

Hissetmek hissettirmenin onkosuludur..Ne guzel hissettiniz ki iste bizede hissettirdiniz..
Yureginizin coskunluguna en derin sevgiler..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Teşekkürler, Yüreğinize Sağlık..
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kuruyan gonlumuze hayat uflediniz, kurakligimizi ve donuklugumuzu canlandirdiniz..
Iste ben bu guclu sozlerin karsisinda egilirim..Ve sonra onun etkisini hissederim tum kalbimle...

Hissetmek hissettirmenin onkosuludur..Ne guzel hissettiniz ki iste bizede hissettirdiniz..
Yureginizin coskunluguna en derin sevgiler..Tesekkurler...

SmileSmileSmile

Öyle güzel yüreğe sahipsiniz ki eminim ki her daim en güzel hislerle berabersinizdir...

En güzel hisleri hissedebilmek dua ve dileklerimle...
....Rabb'im yar ve razı olsun..
....Baki Selamlar ve Sevgiler...
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler, Yüreğinize Sağlık..

Ben teşekkür ederim,gözleriniz dert görmesin kardeşim..
...Rabb'im yar ve razı olsun..
...Baki Selamlar...
TEŞEKÜRLER hissettirdiklerin için
jovial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TEŞEKÜRLER hissettirdiklerin için

Rica ederimm..
yüreğin dert görmesin tşkler paylaşımın için...Smile
fiddle.inlove.angel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğin dert görmesin tşkler paylaşımın için...Smile

Sağolasınız,gözlerinize dert düşmesin...
Bedenim Üşüyor...Yüreğim Yanıyor...
Bu dize başLı başına çok şey anLatıyor.
Yüreğinize sağLık.
Sayfalar: 1 2