:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sımdıye Dek Izledıgım En Mukemmel Kısa Metraj Fılm!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

blue_belial

9 Dakıkasını ayırıp ızlemeyecek olanlar konuya gırıpte haybeye yorum yapmasınlar...
5 ıncı dakıkasında sıkılıp ızlemeyenler yorum yapmasınlar...
anlamayanlar yorum yapmasınllar...
umursamayanlar yorum yapmasınlar...

[YT]A_SueVn_Cp4&feature=related[/YT]

blue_belial

Bunu halen ızlemedınızmı!
ßakaR mıSınıZ Cocuun dü$ünCesine Sad tüyLeRim üRpeRdi yemin €derim.. Cok t$kLer aßi Sad
''Bunlardan sonra yine kalpleriniz katılaştı.Artık kalpleriniz taş gibi yahut daha da katıdır.Çünkü taşlardan öylesi vardır ki;içinden ırmaklar kaynar.Öylesi de var ki;çatlar da ondan su fışkırır.Taşlardan bir kısmı da ALLAH korkusuyla yukardan aşağı yuvarlanır.ALLAH yaptıklarınızdan gafil değildir...[Bakara 74]

blue_belial

''Bunlardan sonra yine kalpleriniz katılaştı.Artık kalpleriniz taş gibi yahut daha da katıdır.Çünkü taşlardan öylesi vardır ki;içinden ırmaklar kaynar.Öylesi de var ki;çatlar da ondan su fışkırır.Taşlardan bir kısmı da ALLAH korkusuyla yukardan aşağı yuvarlanır.ALLAH yaptıklarınızdan gafil değildir...[Bakara 74]

Eyw Serhad abı. muhakkak allah (c.c) yaptıklarımızdan habersız degıl. ve bızımde Kalplerımız tamamen katılasmamıstır da, bıraz merhamet ve yardım duygusu kalmıstır ıns.
saolasın.

(Merhamet etmeyene, Allah (c.c) da merhamet etmez
çooo..k güzeldi ...Sad
tşkrler paylaşım için

blue_belial

Saolasın tskler
Ayy çok kötü oldum yaa SadSad Saol Faruk aßim Sad
paylasım icin tskler...
çok Gzldi Paylaştiğin Için Saol Gerçekten çok Beyendim
Sayfalar: 1 2