:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kişisel Aşk Yazıları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kişisel Aşk Yazıları ...

Gün gündür , dün ise uzaklarda . Yarınlar kapalı bir kutu , bilinmezliklerin diyarında . Kişisel olan yazıların dünüde bugünüde aynıdır , fakat yarını ya vardır , yada yokdur .

Söylesene gülüm bana
Hani bir şarkımız vardı
İçinde özlem mısraları
Gurbetimsi bir hava vardı
İşte o
İşte ta kendisi
Bizi bizden alan aşk yazımızın şarkısı .

Ne olduda ağladın böyle
Özlemin içinde biliyorum
Sevdayı yar eyledin
Sevdamı an eyledin biliyorum
Sen ağlamayasın diye
Ben sevdamı kor eyledim
Bilesin ............

Gönül bir gün derde derman hal almış , demişki kendi kendine , ben nelere kadirimde sevda bana ayan oldu , aşk beni yazar oldu . Oyy dağlar , oyy nefesimin en derin anında ahhladığım aşklar , size ne oldu . Ne olduda dile geldiniz gönlümde . Bir tutam halim vardı aşkı kaleme aldınız ha bire usanmadan beni , hem bana , hem aşka yazdınız . Susmayın elbette güzel gönüller , ben halimden memnunum desemde boş , demesemde .

Yalvardım sana
Tut ellerimi diye
Bırakma beni bu sonu olmayan
Uçsuz bucaksız diyarlara
Eyy gönül
Eyy vefasına kurban olduğum gönül
Yar gibi yar sın ya
İşte ben ona yandım
İşte ben sana yandım
İşte ben sende olan bana yandım .................

Yine gözlerim karardı , yine içesim geliyor bu akşam . Oysa ben seni senli olan halinle hissederek yaşamadımmı . Ahh be gönül , az bekle bir sigara yakayım . Dile gelen gönlümü bir de sana anlatayım .

Her içime çekişimde seni düşünür oldum
Gönül bu , ne eylersin güzel dost
Ben ona hasretimi verdim
Birde özlemimi
Gönül bu , ne eylersin güzel dost ............

Aşkımızın kalemine aşkımızı yazdık , Kişisel olanda kendimizi bulduk . Yazdık ama birazda ağladık , olsun be güzelim ,

Biz böylede rahatız , öylede ...............

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

.
Bende bu gönlüme çok yanıyorum FIRTINA ama söz dinlemeyen arsız mı arsız huysuz mu huysuz deli mi deli bişey ne beni dinlio nede yardımcı oluyor bana napıcaz bu gönülle başımız belada Smile

teşekkürler yüreğin dert görmesin ..
Bir çaresi vardır elbette ...

Ele alacağız bu konuyu ...........
Selam ask-i dil-i demek hicranin hasretle meyhanedeki bagirisi gibi olsa gerek...

Sarhosluk nedir diye sorsan bana ictikce ayik durmak ayik kaldikca kendinden gecmektir herhal..

Ey sevgili demek lazim gelir;
Olmayisin ictirir bana meyi ve varliginla zaten ben icmeden sarhos oldum...

Meyhanede biraktim cani ve puthanede esir ettim ruhumu..
Yanlizligin resmini en guzel sen koyarsin cunku onu hicraninla en guzel sen anlarsin...

Beden dilimiz sussada gonul dilimiz susmuyor..Susmakmi..¿?..Susamakmi gerek bazen bilmiyorum...

Ozun sozun ile mutlu ola..Isigin gucu yalnizligin karanliginda hep seninle ola...
eline saglık
Ahh ahhhh ...
Madem ki ayrılacagız bu gece..

Bırakta son kez bakıyım gözlerine bırakta hasret kalıcagım o gözlere son kez bakayım..Ayrılık ayrılık bize yakışmayan o ayrılık işte geldi bu gece alıyo seni benden beni senden istemesekte kabulleniyorum bu ayrılıgı başka çaremiz yok ki sevgilim..

Biz yaşayamadık sevdamızı biz yaşamadık içimizdeki o sonsuz sevdayı bize yakışmayanı ayrılıyoruz bugün sevgilim...Güneş hiç dogmasın dogmasın güneş sensiz dogucakca o güneş dogmasın istemiyorum ben o güneşi sensiz nefes almak güneşli bigün istemiyorum ben..

Madem bu gece ayrılıyoruz yarim...

Veda etmeyelim dayanamam ben dayanamam o türkü anlam dolu gözlerine bakıp veda etmeye dayanamam bugece ayrılıyoruz madem gülelim son dakikalarımızı yaşıyalım birlikte son kez sakın aglama sakla yaşlarını içine akıt yaşları güneş artık dogmıcak her yer bu gece ki gibi kapkaranlık kalıcak gülen gözler yerine yaş dolu gözler acıyan bi yürek olucak..

Madem bu gece ayrılacagız...Sakla yaşlarını sevdalım...

ÇiLeK

Ahh ahh güzel yürekli FIRTINA....harikasın o güzel yüregin hiç incilmesin....
Bu yürek burda varoldukca ,

Bendeki yürek incinmez , bu biline , bu söylene ...

Sevg ...