:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Donduruyorum Kendimi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yüregim buz kesildi,hissedemiyorum donuyorum nefessiz yaşayamıyo kalbim....Her gün sensizim ya bu zoluyo kalbim sonra ruhum,bütün bedenim üşüyo ama en çok Kalbim Üşüyo ...
Dokunamadım,sarılamadım,bakamadım gözlerine bigün bile oysa nede çok istedim seni kalbim edebiyen senin atıcak artık bunu biliorum sadece...
Buz kesildi bütün bedenim ,hissedemiyorum artık hiç bi acıyı...Yüregim üşüyo sensizlik öldürüyo beni üşüyorum bedenim,ruhum,ellerim ve YÜREGİM üşüyo buz kesiyo oysa sen olsan sımsıcak olurdu yüregim...

Ama ben istedim üşümeyi,öyle acı ki !Güzel yüreklim kendimi donduruyorum ben,sensizlikte donduruyorum kendimi,sen olsaydın yüregim,ruhum sıcacık olurdu halbuki şimdi ben bu sensizlikte donmayı seçtim,Mutlu olman içinn ben yüregimin üşümesini,donmasını istedim,İçİmdeki senle buz kesiyorum ben artık güzel yüreklim...
Yüregim sensizlikte üşüyo ,donduruyorum kendimi içimdeki senle birlikte....Üşüyorum ben artık...

05.02.2008

(yazan kişi ablam...)

.......................................................................................................................................

Sevginin ne oldugunu sevince anladım...

Oysa sevmeyi bilmezdi benim yüregim şimdi ise tam bi deli...Sevmenin ne demek oldugunu ögrendi bu yürek..

Sevmek;ümitle beklemek
Sevmek;vazgeçmemek ama onu özgür bırakmayıda bilmekmiş
Sevmek;emekmiş ,
Sevmek ;Fedakarlıkmış...Ugruna herşeyi yapabilmekmiş.

Sevmek;Onsuz bi saniye bile geçirmiyecegini düşünmekmiş..
Sevmek;beklemekmiş,
Sevmek;özlemek miş..bu özleme dayanabilmekmiş..
Sevmek;Onun kokusunun sindigi herşeye sarılmakmış..
Sevmek;Herşeymiş...Onun ugruna beklemekmiş,onun mutlu olması için onu özgür bırakmış ben bunları ögrendim seviyorum ve özgür bırakıyorum işte sanma ki senden vazgeçiyorum sevgim yüregimde senden asla vazgeçememek..

Sevmek buymuş meger.....

06.02.2008

02.45

....................................................................................................

12_waterdrops_88089.jpg

Su damlaları....

Bak herbiri nasıl düşüyo yeryüzünden yere...nekadar temiz ve saf o damlalarr dimi...Her su damlarıyla kaplı...agaçların üzeri,çicekler....herbiri gökyüzünden dökülüyo....Gökyüzü bizim sevdamıza aglıyo...Su damları her yere düştügünde bizim sevgimizin bu gözyaşları o su damlaları...

YeryüzünE tertemiz dökülen bu su damları yerde kirleniyo ....Bizim sevgimiz su damlası kadar berak ve temiz hadi bu su damları biizmle birlikte gökyüzünde kalsın kirlenmesin su damlaları.....
59808616am7.png
teşekürler....bu güzel resimli şiir için...
sagolasın volki...bunları burda paylaştıgın için...