:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Canım Kardeşim'e
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Canım Kardeşim'e

Sensiz gecen bu günümüzde halen umudumuzu kaybetmedik kardeşim, yine döneceğin o günü bir umutla bekliyoruz. Elimde şiir yazdığın ajandan, şiirlerini okuyorum! Gözümden dökülen yaşlar, ajandanı kirletiyor canım kardeşim...
Yüreğinden dökülen nağmeleri okuyorum ablacım, ve senin dinlediğin o fon müziğini dinliyorum canım kardeşim.. Ağlıyorum, hıçkırıklarım ağlamalarıma esir oldu seni çok özledim canım kardeşim, sarılışını, dizime yatışını, saçlarını okşayışımı çok özledim çok özledim canım kardeşim..
Şimdi sen yoksun ama bildiğim ve güvendiğim hislerim seni geri getirecek. Sen ne güçlüklerden kurtuldun bunu da atlatacaksın canım kardeşim..

Yüreği gülen canım kardeşim;
Kaç gün oldu bak halen bir ses vermedin hala, neden böyle yapıyorsun! Sen beni üzgün görmeye dayanamazsın ortalığı kırar geçirirsin şimdi neden sessiz yatıyorsun öyle, kalk artık yıksana ablan çok üzgün..

Yokluğuna inan ki dayanamıyorum canım kardeşim! Çok fena zedeliyor beni, tombişim değişini özledim kalk artık üzme bizi..
Kalk, kalk, kalk, kalk, ne olur kalk!!!

Dayanma güçüm kalmadı canım kardeşim;
Ama umudumu yitirmedim seni bekliyorum minnoşum sen benim Canımsın herşeyimsin güzelimsin..

Seni çok seviyorum...

Seni Seven ve daima yanında olacak ablan Kadriye...
Hastaneden Cuma günü çıkmıştım akşama doğru ajandamı özledim Smile Ablama dedim o da getirdi bakınıyorum işte son sayfasına baktım bu yazı. Ablama baktım gözyaşlarına boğuldu birden. Bende merak ettim okumaya başladım sesli okuyordum. Annem, babam, ablam nasılda ağlıyorlardı dayanamadım bende, bende ağlamaya başladım..
Deli ablam benim Smile ne yazmış öyle şuan yazarken dahi yine duygulandım..

Ve sizinle paylaşmak istedim..

Sevgilerimle…
Canım ablam kendisi gibi cok temiz yürekli güzel bi insan ..Smile
O güzel yüreği dert görmesin inşaAllah ..

Cok selam söyle Kadriye Ablama ..

Teşekkürler Hasan ..: )
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canım ablam kendisi gibi cok temiz yürekli güzel bi insan ..Smile
O güzel yüreği dert görmesin inşaAllah ..

Cok selam söyle Kadriye Ablama ..

Teşekkürler Hasan ..: )

Canım ablacımı çok seviyorum ben Smile
Aleyküm selam Canım Söylerim..

Sevgiyle Kal Nur'Canım Smile
Çook güzel yazmış ablan....öyle güzel ve duygulu kiiSadSadSadSad dicek bi söz yokk mutluluklar sizlerle olsun .....
SeRsErİ_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çook güzel yazmış ablan....öyle güzel ve duygulu kiiSadSadSadSad dicek bi söz yokk mutluluklar sizlerle olsun .....

Teşekkür ederim Serseri'm Smile
Okuyan gözlerine Yorum yapan ellerin dert görmesin Smile

Sevg...
teşekürler...ablaların yerini kimse dolduramaz....çok güzeldii.....Allah bize sevdiklerimizle saglıklı ömürler versin...
volki Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekürler...ablaların yerini kimse dolduramaz....çok güzeldii.....Allah bize sevdiklerimizle saglıklı ömürler versin...

Ben teşekkür ederim Volkancığım, evet ablaların yerini kimseler dolduramaz candır onlar, kanımızda bir parçadır herşeyimizdir..
Dileklerin içinde ayrıyeten teşekkür ederim.. Smile

Sevgiyle kal..
Ben çok DuyGuLandim Ne diyCegimide biLemiorm :S

Rabbim Sevginizi Daim mutLuLugunuzu SonSuz EtSin ..

GüzeL Yüreginiz Dert GörmeSin BöyLeSine DuyguLu anLar ya$atiCak GünLeride NaSip etmeSin ..
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben çok DuyGuLandim Ne diyCegimide biLemiorm :S

Rabbim Sevginizi Daim mutLuLugunuzu SonSuz EtSin ..

GüzeL Yüreginiz Dert GörmeSin BöyLeSine DuyguLu anLar ya$atiCak GünLeride NaSip etmeSin ..

Güzelim dileklerin için teşekkür ederim Saklım, İnşallah böyle tatsız bi olay yaşanmaz umarım ..

Sevgiyle Kal ..
Sayfalar: 1 2 3 4