:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: .......................................:(:(:(:(:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
gidiyorum-suskun-23.jpg

Duam kabul oldu sen geldin, gelişini bekledim ben iyi oldugunu bilmek bi geçmiş olsun bile diyemedim yüzüm yok seninle konuşmaya herkesin senin iyi oldugunu söylemesini bekledim öyle acıydı ki senden haber alamamak birleri haber versin diye bekledim ve sen geldin işte allahıma binlerce kez şükürler olsun ki geldin...

Yüregime sakladıgım sen hiç bilmesende bilmicek olsanda ben seni seviyorum içime sıgmayan bu sevgiyi alıp gidiyorum şimdi ben....Senin mutlu olmanı ve saglıklı olmanı istiyorum allahımdan ve her gece bunun için dua ediyorum allahıma...

SENİ SEVİYORUM,bunu bilmeni sana bunu söylemeyi ve seni son kez görmeyi öyle çok isterdim ki ama yüzüm yok seninle konuşmaya işte affet beni yüregime sakladıgım affett..

Seni ben bugün degil yarın degil...senin benim varlıgımdan haberin bile yokken ben seni seviyodum ve hala seviyorum sensiz olamıcagımı biliyorum ama senin mutlulugun için benim olmaman gerek ben seni hep bi yerlerden izlicem...Duam hep seninle..

Ben seni çook seviyorum hemde çook bunu sana söylememiş olsamda seni seviyorum içimdeki bu sevgi 1 yıl önce başladı sen beni tanımıyodun bile ama ben seni tanıyodum allahım sana saglıklı uzun ömürler versin öyle güzel bi yürege sahipsin ki sen herşeyin en güzelini hak ediyosun...

Seni son nefesime kadar yüregimde saklıcam hep orda var olucaksın çünkü ben seni çok seviyorum.......
yasamak-haram-bana-1.jpg

ayrilik-kacti-gozume-7.jpg
yüreğine sağlık çok güzeldi

fakat merak ettim şimdi kim bu şanslı kişi Big Grin
seviyorum-diyemedim-8.jpg

seni-seviyorum-325.jpg
devamıdamı varmış Big Grin
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık çok güzeldi

fakat merak ettim şimdi kim bu şanslı kişi Big Grin

SAGOL BEGENMENE SEVİNDİM..HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN....
sen-bilmedin-4.jpg
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SAGOL BEGENMENE SEVİNDİM..HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN....

tşke ederim herkesin herşey gönlünce olsun
bu-ayriliga-dayanmadi-1.jpg
Zaman beni benden aldı bile
Sensilige katlanamadı yüregim
İçimdeki bu sen büyüdün
Tek bildiigm şey var oda senin mutlu olman

Bense .....

Yüregimdeki senle birlikte bi yerlerden seni izlicem..
Yüregim hep seni sevicek...Sen seni nasıl sevdigimi bilmesendee...seni sevdi bu yürek ve seviyoo
Sayfalar: 1 2