:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: dogum gunu------:)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
02-04-2008 de doğum günü olan üyelerleonbey (30), remi (28), aRMaNaSCo (27), mavi sevdam (26), alperakis (25), competano (25), krallears (23), foreverblack (23), outrageus (22), firavun (21), olgunyunus (20), ahmetim (20), ?ntro (20), todore (20), tarıkkk28 (20), carizmaBig Grin (19), amanın (19), cyber-kanka (19), masterfistan (18), slipknot (17), o$m@n (16), piskopatkız (16), cipher (15), ßaatıL (15)

tum bu uyelerın ve hayatımın anlamı olan herseyım bıtanemm cnm kardesımın dogum gunu bugun kardesımın ve buugn dogum gunu olanların dogum gunu kutlu olsun

dogumgunu11.jpg

1.jpg

iyiki dogdun jnmm kardesımmSmileSmile
Anam piskopatkız'ın da doum günüymü$Big GrinBig Grin SerSiyLen geLdii gün kaCıRmı$tık ßu kızı :yikildim: Big GrinBig Grin

ii ki doqmu$LarCool Big Grin
adda kardeşinin ve diğer doğum günü olanların doğum günlerini kutlarım nice mutlu yıllara
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anam piskopatkız'ın da doum günüymü$Big GrinBig Grin SerSiyLen geLdii gün kaCıRmı$tık ßu kızı :yikildim: Big GrinBig Grin

ii ki doqmu$LarCool Big Grin

evet su malum sahıs kız :yikildim::yikildim::yikildim: 2 saat dayana bılmıstı bıze:yikildim::yikildim:
SerSi üye kaCıRmak SuCundan ßanLanmayıZ dimeBig Grin
HAketmsıtı ama.... Belkı mukafat bıle verırler bıze onalır öle bı uyeden kurtardık dıye Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
harßy piskopattı yaw:yikildim: Big GrinBig Grin
Bızde kacırdık napalım PCkopat bı uyeyı ( sen harıcBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin )
kim ya bu kızBig GrinBig GrinBig Grin
iyik doğmuşlar diyelim bizdeSmile
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bızde kacırdık napalım PCkopat bı uyeyı ( sen harıcBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin )
yOk ßi de dahiL oLSaydım :kizgin: Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3