:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Youtube Den Foruma Video Eklemek :S
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ya Benim Anliyamadim Birsey Var Foruma Youtubeden Video Koyamiyom Yani Anlatmini Gördüm Ama Ne Yalan Söyleyim Birsey Anliyamadim Gercektende Youtubedeki Tüm Linki Kopyalasak Acicamiz Konuya Öyle Yapistirsak Olmuyormu Yada Öyle Ayarlarmisiniz??
Ben Bi Keresinde Anlatimda Oldu Gibi Denedim Ama Basaramadim Lütfen Rica Ediyorum Öyle Linki Direk Konuya Yapistiarak Yapalimm Cünkü Eklemek Istedim Videolar Cok Ama Eklemesini Bi Billsem YapicamBig Grin
= & bu işaretler arasındakileri kopyala Smile
denedim beceremedimSad
Hata Senden Kaynaklanmiyor Sanirim Bendede Ayni şekilde Olmadi bununla ilgilenilecektir
Valla Bencede Ilgilenirseler Cok Güzel Olucak Ben Tamamen Yapistiriyom Linki Sonra Yetkili Arkadaslara SoruyumBig Grin Düzelbilirmisiniz DiyeBig Grin Her Defasindada Onlari Rahatsiz Etmek OlmazBig Grin
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla Bencede Ilgilenirseler Cok Güzel Olucak Ben Tamamen Yapistiriyom Linki Sonra Yetkili Arkadaslara SoruyumBig Grin Düzelbilirmisiniz DiyeBig Grin Her Defasindada Onlari Rahatsiz Etmek OlmazBig Grin
her defasında beni yani rahatsızlık demiyelimde
sen koy ozaman düzeltirim ben
Gökhancim Istersen Adaminler Bi Baksin Mesut Yada Tolga Kendi Adimiza Karar Vermeyelim Diyom Ama SagolSmile Simdilik Istediklerimi Eklerim Sende DüzelitirsinSmile
oluyo ben video koydum mertinkini videoya çevirdim sorun sizden kaynaklanıyor Smile
Aslında sorun bizden kaynaklanmıyor,

önceden olan basınca direk cıkan kodlarının olduğu kısım gitmis..

Ezbere bu kodları bilmeyenlerde yapamaz yani normal Big Grin

Yozgatlı,

youtubé'dan istediğin linkin;

'='den sonraki kısmını kopyalayıp [Yt] [/YT]arasına yapıstır ve yolla tamamdır (:
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslında sorun bizden kaynaklanmıyor,

önceden olan basınca direk cıkan kodlarının olduğu kısım gitmis..

Ezbere bu kodları bilmeyenlerde yapamaz yani normal Big Grin

Yozgatlı,

youtubé'dan istediğin linkin;

'='den sonraki kısmını kopyalayıp arasına yapıstır ve yolla tamamdır (:
nasıl yok ya sizde görünmüyor mu :S
bende görünüyorda Smile
Sayfalar: 1 2