:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eski Esim....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ben Birsey Itiraf Etmek IstiyomConfusedmiley12:
Ben Eski Esimi Daha Seviyorum Oda Galiba Beni Yani Onu Unutamadim Bi Ara Kendime Söz Vermistim Unutucamm Sillicem Diye 2 Ay Filan Öyle Kaldi Ondan Nefert Ediyordum Ama Gecen Görüstümüzde Sanki Icimdeki Eski Duygular Geri Geldi Ne Billim Birden Ellim Ayagim Titredi Bana Karsi Cok Degisti Eskindende Yakin Davraniyor Konusma Tarzi Filan Ben Ona Galiba Tekrardan Asik Oldum Oda BanaSad:Sad:
Oda Insallah Bana Asik Olmustur:S Billmiyorum Dogrumu Yanlismi Diye:S Kafamda Cok KarisikSad:Sad::S:S
hayat nelere gebe bunun için üzülme ve kafanıda fazla yorma inşallah herşey istediğin yönde istediğin gibi olur
ve sende mutlu olursun
ya sende söyle allahım ya hem büyük aşklar nefretle başlarBig GrinBig GrinBig Grin
Insallah Canat Sagol Da Suanda Kafam Cok Karisik Neyi Istiyom Neyi Istemiyom BillmiyorumSad Denizcim Nefertle Alakasii Yokki Big Grin
bilmem nefret ediyodum falan yazmışsın ya ondan öyle dedim Big GrinBig Grin:
sende açık açık söyle allah allah kafan niye karışıyo kiBig GrinBig GrinBig Grin
Canim Ben Ilk Basta Nefert Etmiyordum Asiktim Ayrilikdan Sonra Öyle DiyodumBig Grin
Billmiyom Önce Davranmak Istemiyorum Zamana Birakmak Istiyorum Ben Simdi Ne Istedimi Billmiyom Iste Baya Karisik Kafam.
Eski eşin?

1-suanda ewli misin?

bi ikincisi onunLa ewli miydn? ewliysen nie ayrıLdın?
başka soru varmı mert çok az olmuş:yikildim:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
werdii cevapLara göre yeni soru geLebiLir Big Grin
inş. gönlünce olur mutluluklar
Sayfalar: 1 2