:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bleu_belial 'in cuceleri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
arkadaslar belki inanmiycaksiniz ama gecenlerde bisey oldu anlatmak istedim hala guluyorum kendime Big Grin

bi aksam faruk saolsun bi konu acti cuceleeeeeeeeerrrrrr die biz konu hakkinda baya yorum yapip eglendik falan ama faruugada soledim benim takintim var aksam en son hangi sarkiyi dinlersem onunla uyaniyiroum yani sarki dilime takilio Big Grin

neyse sabah kalktim okula gec kalmisim Big Grin

kostur kostur giyin kusan okula gittim ozel bi sinif var gec kalanlar orda duruyo sinifa girecem hocanin biri cevirdi benim kulagimda mp3 sarki sarmis dinliom cuceleeeeeeerrrrrrrrr cuceleeeeeeeerrrrrrrrr Big Grin
hoca bagiriyomus duymadim Big Grin
kafayi bi kaldirdim hoca gulmekten yerlere yatio ne dio bu kiz die tabi adam fransiz anlamio Big Grin
bi baktim etrafimdaki herkez bana bakio
karizma sifir millet gulmekten kopmus falan ben yuzumu eyip dogru eve okulu asiyorum o gun tabi cesaret yok artik Big Grin
okulda artik kim beni gorse cuceleeeeeeeerrrrrrrrr dio Big Grin

saol bleu_belial beni bu duruma soktugun icin Big Grin
EZGİ YANİ OKUDUM AMA GÜLECEÄžİM TUTTU KUSURA BAKMA SANA GÜLMEK İSTEMEZDİM AMA KENDİMİ TUTAMADIM.
maxi geyik zaten konu herkez guldu sende gul
faruk beni millete guldurdun ya alacagin olsun Big Grin
hahaha guluyimde eksik kalmiim Big Grin (neresi komikse)
FARUÄžA YAKIŞTIRAMADIM DOÄžRUSU EZGİ.
iide farugun bi sucu yokki tek sucu konu acmak :S
cano kizdin mi?
yok cano kizacak durum yokki bende bakma kendimi avutuyom halimi bilion
takma baLim ya duzeLir tevekkül etWink belki bi sinav
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iide farugun bi sucu yokki tek sucu konu acmak :S
HEM SUÇU YOK DİYORSUN HEMDE TEK SUÇU KONU AÇMAK DİYORSUN NE DEMEK İSTEDİÄžİNİ TAM ANLAYAMADIM EZGİ.
Sayfalar: 1 2 3