:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Benim Canim Yaniyo Haberin Varmi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Benim canım yandı haberin var mı?

Gönlüm seni merak ediyo,içimdeki bu sevgi sensizlikle canımı biraz daha acıtıyo...Gözyaşlarım var artık,gülüşlerim yok canımı acıttı gidişinle gülüşlerim nasıl olsun ki..Hoşcakal deyişinle canımı acıttın haberin var mı?

Nasıl bi acı bu ki yüregim perperişan şimdi nerdesin gönlüm merak ediyo canımı acıttıgın bu gönül merak ediyo seni...

Sensizken bu sevgi içimde büyüyo işte...Ama canım acıyo bundan senin haberin bile yok...Gözyaşlarım durmuyo kaldıramıyo yüregim bu acıyı aglıyorum sensizlik senden haber alamamak canımı yakıyo canım yanıyo dayanma gücümü kaybediyorum artık,Gözyaşlarım kurudu artık sensizlik,senden haber alamamak canımı dahada yakıyo..

Benim canım yanıyo haberin var mı?

(yazan kişi ABLAM)
2473konusamiyorum_by_junest.jpg

Aglıyorum başka yapıcak bişeyim yok çünkü gidişinin ardından bi ben bıraktın ardında acım büyük.....
Nefessizim sensizim belki gelirsin diye bekliyorum camda seni sokaktan her geçeni sen sanıyorum ümitlniyorum hemen siliyorum gözyaşlarımı ama her geçen sevdigine giderken sen gelmiyosun bana yoksun bense çaresizce aglıyorum sitem ediyorum hıçkırıyorum...biggrin.gifeliyorum her yeni güne sensiz uyanarak gözyaşlarım durmuyo sel oluyo gözyaşlarım tükeniyo bu gözyaşları sana degil aslında bu sevdaya bu aşka aglıyorum...

Doyamadım ben aşkıma sevdama bitti gittin başlamadan bu sevdaya bıraktın beni aglıyorum hemde hiç susmadan aglıyorum ama ne sana nede kendime aglıyorum tertemiz olan sevgimize aşkımıza aglıyorum ben susmıcam başlamadık biz bu sevdaya hiç yaşamadık ama yoklugun sevdamızın yoklugu öyl ederin ki kalbimde aglıyorum tertemiz bu sevgimize aglıyorum sadeceee..

manic_depressive_disorder_ID_by_PsychopathicSponge.jpg
guzelmıs elıne yuregıne saglık Big Grin