:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: dOkToR fIkRaLaRı ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir akıl hastası bulunduğu kaldırımdan karşıya geçip rastladığı ilk görevliye sormuş:-Affedersiniz karşı kaldırım nerede acaba? Görevli şaşırmış ama yine de karşı tarafı göstererek:-İşte şurada,demiş.-Kime yutturuyorsun yahu ...Daha şimdi orada sordum , burasını gösterdiler.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Akıl hastanesinde bir gün bir hasta bakıcıyı yanına çağırır. "Bana çabuk 5 şişe kola getir" der. Hasta bakıcı buna kızar ve hastaya beş tokat atar ve "al işte kolalarını" der. Aradan zaman geçtikten sonra yine aynı hasta, bakıcıyı yine çağırır. Bu sefer hasta bakıcıyı tokatlar."Bakıcı ne oluyor?" der. Hasta cevap verir. "Şişeleri getirdim abi

----------------------------------------------------------------------------------------------
bir doktor akıl hastanesinin bahcesine havuz yaptirmis bütün deliler atlamislar 360 atlayanlarmi dersin baliklama atlayanlarmi dersin. doktor bi deliye sormus :"ee nasil buldunuz havuzu?"deli:"vallahi cok güzel doktor bey ."doktor :"iyi o zaman yarinda havuza su doldururuz."

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Big Grin saol güselmiş