:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ::::::umutlar::::::::::
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yaşamak anlamsız artık...

Hayatta insanların mutlu olması için herkesin umutlu olması için yaşadım tıpkı gülüşlerim gibi kimsenin umutdunu kaybetmesini istemeden var oldum bu hayatta evet hala varım var olucamda ama umutlarını yakıp giden tüketen İnsanlar,nedendir umutların tükenmesi bizi bu hayata baglayan umutlarımız sevdiklerimiz degilmidir....Umutlarım öldü tükendi demek herşeyin bittigimi gösterir bence hayır...Sizler hayatta basitligi seçen insanlarsınız umutlarım öldü ben artık yaşan bi ölüyüm demek siz zaten bu hayatta hiç var olmamışsınız ki!!

Sizin zaten umutlarınız sevdikleriniz olmamış ki!!İşte yaşamak bu yüzden anlamsız geliyo bana çevremde böyle insanları gördüdügüm için onların umutlarını öldürdükleri için kolay mı umutların ölmesi siz umut etmek var olmak anlamıylanken nedendir bu kaçış nedendir bu isyankarlık nedendir umutları yakış....

Hadi umutları öldürenler gelin umutları birlikte ortaya çıkardalım siz ne kadar desenizde umutlarım öldü artık umut istemiyorum diye umut kalbinizin derinliklerindedir hadi yaşamayı anlamlı kılan gülen yüzüm bi kez daha gülsün bu hayatta hep umutla bakıyorum varım bu hayatta varsam umutlarımda vardır.....Benim...

alıntıdır......
bu hayata baglayan umutlarımız sevdiklerimiz degilmidir....Umutlarım öldü tükendi demek herşeyin bittigimi gösterir bence hayır...Sizler hayatta basitligi seçen insanlarsınız umutlarım öldü ben artık yaşan bi ölüyüm demek siz zaten bu hayatta hiç var olmamışsınız ki!!

Önc€LiKL€ paYlA$aN Yür€Äžin€ SaÄžlIk aRk!M Smile UMUTLaRıMıZ ßizİ ÃŸiZ yApAn UnSuRLaRıMıZdIr . UmUt Ya$AyAß!L€C€kL€rİmİzİn YaNsImAsIdIr ... ßaSiTlİğİ s€ç€NL€r PaS!f , y€NiK V€ öZüNü KaY߀d€NlErDiR ßiLaKiS ... n€ OlUrSa OlSuN ! UmUtLaR bİZiM yA$aMa s€ÃŸ€ÃŸ!MiZdİr Smile t$KL€r ...
ben teşekür ederim...arkadaşım senin yaptıgın bu güzle yorum içinde teşekürler...