:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: kirlenen aşklar....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sanıyorsunuz ki, tanıştığınız kadın yada erkek, aşık olmak için son şansınız. Sırf size bir an gülümsedi diye onsuz olamayacağınızı düşünüyorsunuz. İsmini, yüzünü bir saplantı haline getiriyorsunuz. ilk kısmetinizle evlenmeyi düşlüyorsunuz.Oysa hepinizin onlarca şansı var. Ne kadar çok kişi tanırsanız size uygun birini bulma ihtimaliniz de o kadar artıyor.Sevgilerinizi saplantıya dönüştürmeyin.Hele hele o olmazsa yaşayamam noktasına hiç taşımayın.Yaşarsınız hem de bal gibi yaşarsınız. Hatta bir başkasını bulup unutursunuz. İnsan böyle bir varlıktır çünkü. Unutur. Acıya dayanır. Bir yangının külünü başka bir yangınla savuşturur. Belki de unutulan, giderek unutulacak olan, aşkın ta kendisi.. Bir daldan bir dala konmayı. Karda yürüyüp izini belli etme(me)yi. Tüketim çağındayız çünkü. Sevgileri de tüketmek için tüm çaba.Ölümsüz birliktelikleri, birlikte anılan adları kimse anımsamıyor artık. Aşk romanları ihanetlerle dolu. Şiirler ucuz kafiyelerle dolu.Başkalarından ödünç aldığımız cümlelerle konuşuyoruz. Başkalarının bakışlarıyla bakıyoruz birbirimize. Sabrımız yok bir ilişkiyi kurmaya, yaşatmaya. Şimdi beraberliklerin değil, yenilgilerin zamanı. 3 günlük,3 aylık beraberlikler, beşer penaltıyla sona eriyor. Bu konuda ne bulursak okumamızın nedeni, bildiğimiz şeyleri onaylatma arzusu. Suçları bağışlanır yapmak için. Daha kötüsü de daha vefasızı da varmış demek için? O yüzden üzülmeyin. Daha onlarca ihtimaliniz var aşk için. Hormonlu, sanal sevgiler sizi bekliyor. Aşkı artık aşka veda edenlerin aykırı dünyaların romanlarından izleyeceğiz. Yüreğimizdeki gülücük eksikliği salt ekonomik kaygılardan değil, aşkı kaybettiğimizden? Suçlu hepimiziz ve birbirimize gülecek yüzümüz kalmadı. Şimdi kim temizleyecek kalpleri, beyinleri. Seni seviyorum kelimelerine ilk günkü heyecanını verebilecek miyiz? Hayır tabiki de, böyle yürekler kaldı mı ki ? Bizi affet aşk, bizi affet!!!
Katılmıyorum..Paylaşım için teşekkürler
sende sağol mustafa....
Kişiler unutulur ama anılar unutulmaz hiç bir zaman...Kalbimiz temiz olduktan sonra hak ettiğimiz şeylere kavusacagımıza emin olun,sevgiyle...
yuregine saglik abla gercekten cok harika yazmissin bende inanmazdim unutabilecegime ama dedigin gibi unutuluyor ama aci cekerek ama cekmeyerek fakat unutuluyor ...
her seferinde işte o, gerçek aşkım diye düşünmek daha iyi. ne olursa olsun. çevredeki kötü ilişkileri görmezden gelmek lazım.
Resimler&Hayaller' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kişiler unutulur ama anılar unutulmaz hiç bir zaman...Kalbimiz temiz olduktan sonra hak ettiğimiz şeylere kavusacagımıza emin olun,sevgiyle...
teşekkürler güzel yorumun için ..evet bende inanıyorum temiz kalp'e sahip olanlar güzel şeyleri haketmelidir zaten..anılar tabikide unutulmaz resim+anı ve hayaller ...teşekkürler...
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuregine saglik abla gercekten cok harika yazmissin bende inanmazdim unutabilecegime ama dedigin gibi unutuluyor ama aci cekerek ama cekmeyerek fakat unutuluyor ...

evet istedikten sonra unutursun canım yaşatmak ve unutmak bizim elimizde yorumun için sağol canım...
yüreğine sağlık sibel güzel bir noktaya temas etmiş tşkler
cst Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her seferinde işte o, gerçek aşkım diye düşünmek daha iyi. ne olursa olsun. çevredeki kötü ilişkileri görmezden gelmek lazım.
çevredekileri görmeden yüretebilirsin ilişkileri ama her karşına çıkana o dememek lazım...teşekkürler...
Sayfalar: 1 2