:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: .....................
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sanalda bi site başlamış onların hikayesi...sonlarının ne olacagını kimsenin bilmedigi iki kişi...Onlar sevgilerini yok etmek istememişler ama ne yazık ki yok olmuş sevgileri artık ikiside yokmuş vazgeçmişler sanalda başlayan sevgide bu kadar demişler...Yaşayamamışlar sevdalarını kız çocugu halen seviyomuş yüregi kanıyomuş onsuzken bi umutla bekliyomuş onu.....Ama erkek çoktan umutları yakmış herşeyi bitirp gitmiş vazgeçmiş herşeyden....İkisinin sonu nolucak kimbilir....sanalda ki bu sevgi gerçek olabilecek mi ....İkiside yok olmuşş.....yani son olmuş buda...bu yalan alemde.....
yazık olmuş..her şeyde bir hayır vardır..yalan alemde her şey yalan değil mi?
O iki genci tanıyor, ve hallerine çok üzülüyorum ..

Ama birgün kader onlara gülecek, onların ki öyle bir sevgi ki, tarifi imkansız ..Daima yaşayacağından eminim ..

Hayırlısı ..

Teşekkürler Deli Sevda ..
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O iki genci tanıyor, ve hallerine çok üzülüyorum ..

Ama birgün kader onlara gülecek, onların ki öyle bir sevgi ki, tarifi imkansız ..Daima yaşayacağından eminim ..

Hayırlısı ..

Teşekkürler Deli Sevda ..
yapma sewda yüreki ya sanal işte sonuçta sanalda aşkmı olur aşk dedğin o senin gözlerine bakarken senin havalarda uçman demektir sanalsa boşşşşWink
helen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yapma sewda yüreki ya sanal işte sonuçta sanalda aşkmı olur aşk dedğin o senin gözlerine bakarken senin havalarda uçman demektir sanalsa boşşşşWink

Yaptım bile güzelim ..Sanalda bir o kadar gerçek değilmi, biraz mantıklı düşünelim ..

Evet olabilir aşk onun gözlerine bakarken, havalara uçmak'dır ..Doğrudur ..
Yalnız bununla mı kalıyor peki ? Asıl sen yapma desem ?

Bence aşk, aşktır.. Bilgisayar başında yaşanır veya dizdize dipdibe.. Duygu senin mi..? Hissediyor musun..? O zaman sorgusu şart değil..

Sanal dediğimiz bu alemde, hic okumadık mı, sevdigi uğruna ölen, herşeyden vazgeçen ..Buda yalan mı ?

Bu konu her zaman tartışılmıştır ..Kimine göre olur, kimine göre saçma ..Bunu tartışmak istemiyorum ..
elbette olabilirr sonuçta arkadaşlıklar oluyo çevremdede var...ama bu hikayedeki iki gençce gelirsek ikiside vazgeçmiş demek ki sevmemişler ikiside sevgilerini hayallerini umutlarını mutlluklarını bırakıp gitmişler yok olmuşlar.....demek ki sevmemişler.....

tşkler deli sevdam paylaşımın için...
Ben teşekür ederim onalrın sonları belli olmuş tıpkı BULUT dedigi gibi sevmemişler demek ki onlar......