:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dön Sevdiğim...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bugünlerde nedendir bilinmez şiirler yazmaya merak sardı bu gönlüm.Belkide acılarımı hafifleten tek şey buydu ya da ben öyle sanıyordum.İnsan hiç kadehlerde arar mıydı sevdiğini,hiç şarkılarda arar mıydı?Ben arıyordum seni.Tıpkı dün gece aradığım gibi.Elimde biram,radyoda seni anlatan bir müzik.Sabaha kadar içiyorum ve o müziği hiç bıkmadan dinliyorum.Sense o vakitlerde rüyaların en güzel yerlerinde buluyorsun kendini.Acaba birgün olsun senin o rüyalarında yer alabiliyor muydum?

Saatler geçiyor,günler geçiyor,aylar geçiyor sen gelmiyorsun.Hemde sana ihtiyacım olduğu bu günlerde.Telefonuma bakıyorum çalar mı diye,arar mısın diye.Ama nafile.Çalsada sen dediklerim hep baskası çıkıyor.O kadar özledim ki o şirin sesini anlatamam.Aramızdaki mesafeyi kaldıran sadece o sesindi biliyor musun?Bilemezsin sesini duyduğumda içimdeki o pırıltıyı.Küçük çocukların sevindiği gibi şendim.Ama ya şimdi?Hiçbir şey mutlu etmiyor beni sen olmayınca.Beni üzmek istemezdin biliyorum...

Öyleyse bir an önce dön sevdiğim bana
Hemde hiç gitmemek üzere
BEKLİYORUM...

Resimler&Hayaller 04/07/2006
17:51

yüreğine sağlık güzel yazı olmuş..bugünlerde benmde suskunluğum üstümde...
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık güzel yazı olmuş..bugünlerde benmde suskunluğum üstümde...

Yüreğin dert görmesin Smile Suskunluk iyidir çünkü kalbin sadece kendini dinlediği bi andır ama fazla susmakta iyi degildir Smile
Resimler&Hayaller' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğin dert görmesin Smile Suskunluk iyidir çünkü kalbin sadece kendini dinlediği bi andır ama fazla susmakta iyi degildir Smile
evet şuan sadece kalbimi dinliyorum o yeter bana sağolSmile
Sende sagol arkadasım Smile
Bu güzel yazı için yürekten teşekkür ederim okurken keyif aldımSmile
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu güzel yazı için yürekten teşekkür ederim okurken keyif aldımSmile

Yüreğin dert görmesin arkadasım begenmene sevındım Smile