:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Neydi Bizi Ayiran.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
b-36842-aşk.jpg

Neydi bizi ayrıran..

Böylecesine çaresiz bırakan bizi uykusuz bizsiz bırakan şey neydi bizi kimdi kimdi bu ayrılaga sebep ...
Üşüyorum şimdi biliyomusun yatagıma her yattıgımda bu ayrılıgın sebebini soruyorum uyamak istedikçe gözlerimi kapatıkça hayalin geliyo yanıma ve gözlerimden yaşlar süzülüyo.....Yüregim dayanıyo ama ruhum yok artık bitti tükendi herşey belkide nedensiz tükeniş belkide bu...

Neydi bizi ayıran..

Benim suçum seni sevmekti bumuydu ayıran şey yada beni bekle dememmiydi neydi neydi bütün bunlara sebep neee hadi söyle susma konuş artık gel sorulama cevap ver...içimi kanatma artık...

b-49634-aşk.jpg

Neydi bizi ayıran...

Susuşum mu konuşmamam mı sana ölesi bakmak mı sevmem mi tüm kalbimle...kim bu ayrılgın sebebi kim başlamadan bitiren bu sevgiyi kim hadi söylesene kim evet seni sevdim kalbimde aşkın var rüzgardan kokun var çagırsam gelirmisin?Neredesin kimbilir kiminlesin...Bende heves degilsin sen ömürsün bitmicek bi ömürsün hadi çagırıyorum gel başlasın bu sevgi başlamayn bu sevgi başlasın artık sensiz olmuyor hadi gel gel hadi gel gell gell..

Bekliyorum tüm yazılar EZBERİMDE GEL HADİ.....

(YAZAN:HİLAL)
emeğine sağlık...