:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bilesin Diye Kadinim...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE=4]Bazen hayatında bir şeylerin eksikliğini hissedersin.Ne olduğunu anlayamazsın.Anlasanda kabul etmek istemezsin.Belki de hayatımızdaki en zor dönemeç budur.Ya da bu dönemecin adını AŞK koyabilir miyiz?Şu an biliyor musun bu çocuk kimi düşünüyor?Belki seni beklide aşkı düşünüyor.Ama sen aşk değil miydin zaten.O zaman aşk’ta sendin…

Gün batımını yaşıyorum sensiz bu vakitlerde.Kim bilir sen hangi şehirde,kiminle,ne yapıyordun?Niye bunları düşünmek zorunda kalıyorum?Bunları düşünmek bana acı vermiyor muydu?Bazen cevabını bulduğumu sanıyorum.Aynı gökyüzünü paylaşmamız olabilir miydi sence?Biliyor musun ne zaman gökyüzüne baksam seni hatırlıyorum.O bulutların arasında,o yıldızların arasında o güzel yüzün bana gülümsüyordu.İşte o zaman yalnız olmadığımı anlıyorum.Ama bunlar yetmiyordu bana.Çünkü sen gerçekte yoktun,bırakıp gitmiştin ve beni yalnızlığa mahkum etmiştin.

Bak gördün mü yine yazıyorum bir gün batımında ve yine sana haykırıyorum içimdekileri…Belki duyuyorsun belkide boşver…

Sana bunlar BİTMEYESİN,GİTMEYESİN yada DÖNESİN diye değil…
Sadece ve sadece BİLESİN diye KADINIM…

Resimler&Hayaller
02/07/2006
19:40
[/SIZE]
çok güzeldi emeğine yüreğine sağlık...

blue_belial

Kadınım...
Yuregıne saglık mukemmeldı

blue_belial

Kadınım...

blue_belial

Kadınım...
Tsk ederim arkadaşlar,yüreğiniz dert görmesin,sevgiler...