:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ayrılıklar zamansız gelir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
AYRILIKLAR ZAMANSIZ GELİR :Ayrılık insanın en çok zorluk çektiği andır,bazı
insanlar vardır 3-5 senelik aşkı 3-5 dakkada bitirecek kadar insafsız olabiliyorlar,aşık
olmakta çok zor bişey bazı şeylerin kalbinizden kopup karşı tarafa gittiğinizi
farkedersiniz ama bu çok sürmeden vefasızca kitapsızca harcanır,bu kişiler sevmeyi
bilmiyorlardır aşk nedir bilmiyorlardır sevgiden anlamıyorlardır vefasızlık kalplerine
işlemiştir,hiç bir şeyi kabullenemezler hep onların istedikleri olsun isterler dünyada
tek kendilerini görüyorlar bunlar mutsuzluğun taa kendileridir

Erkekler:Çok severler delicesini canlarını feda edecekcesine ama bunu karşı taraf
hiç bir zaman anlayamaz,erkekler bazı şeyleri kafasında kurabilirler ve ileriyi düşüne
bilirler ama karşı cins bunların hepsinin tersini düşünür,erkeklerin tek bir korktuğu
şey vardır bu da karşı cinse en ufak bir zarar gelmesinden korkarlar onlara yeterince
değer verirler ve karşı cinsi ailesindende ileri görürler ama bunu anlayamayanlar var
bunlarda vicdansızın taa kendisidir

Kızlar:çok severler delicesine canlarını feda edecekcesine ama bir kötü yanı var
heveslerini alıncasıya kadar kızlar hiç bir zaman anlaşılamazlar sadece kendi
istedikleri olsun isterler bir kötü yanlarıda bir kişiden bıktıkları zaman ondan
kaçarlar ve tek çağreyi başkasıyla çıkmakta ararlar bunun onlara zararı olmaz karşı
cinse zararı olur ama onlar bunuda anlayamazlar dert,çile,zorluk,güç bunların hepsi
kızlardadır bunları karşı cinse yüklerler kısacası aşk kızlara göre bişey değil

AŞK:Sonuna kadar sevmek ondan başkasını görmemek seviyorum diyerek haykıra
bilmeli onun için ailesini silip atabilmeli gerekirse onun için ölümü göze alabilmeli
onun için yaşamalı onun için düşünmeli ona zarar gelmesinden korkmalı acılarını
sevincini onla yaşamalı her türlü dertlerini paylaşabilmeli kısacası SENİ
SEVİYORUM diye haykırabilmeli... <
ama hiç kimse okuammışki arkadaşlar çok güzel okıyın lütfennnn beni içinTongueTongue
Erkekler:Çok severler delicesini canlarını feda edecekcesine ama bunu karşı taraf
hiç bir zaman anlayamaz

Yüreğine sağlık, kardeşim,harika,bende arkadaşlara okumalarını tavsiye ediyorum...teşekkürler.
:hayir:
beyendiğine sevindim okuyan gözlerine sağlık
erkekler geçektentende öyle severler amaSmile
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beyendiğine sevindim okuyan gözlerine sağlık
erkekler geçektentende öyle severler amaSmile

İnanın erkekler amasız ve koşulsuz sever.....Bazen içlerinde soru işaretli çıkabiliyor....
:!
evet öyle erkekler severse yürekten sever zaten ama gerçekten severse Smile
ayrılık zamansız gelir..insanı vurur ewt cok dooru dierleri için hrkes öle diil be gülüm bazıları vr tam tersi...

ama olsun cok gzldi hpsi saolasın...
tmm işte bende onu diyorum gerçekten yürekten seven erkekte var amaSmile
beyendiğine sevindim okuyan gözlerine sağlıkSmile
güsel bende begendim ellerine saglık inş devamını getirirsin..
sağol beyendiğine sevindimSmile
Sayfalar: 1 2