:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ...:::**senli bir güne uyanmak istiyorum**:::...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bugün günler sonra ilk defa sesini duydum.sanki ilkkez duymuş gibi heyecanlandım...telefon çaldığında elim ayağım karıştı.sanki beni telefonda görcekmişsin gibi üzerimi saçımı başımı düzelttim...seni böyle bir merasimle karışıladım işte...bana gelişin nasıl bir merasimse benden gidişin benden gidişinde öyle bir matemdi işte...gelişinle renklenen dünyam gidişinle kararmaya başladı birden...

artık tek mutlu oldugum yer yatağım ve uykuya daldığım an...neden mi ?çünkü;yatağıma girdiğimde uykuya daldığımda seni rüyamda görüyorum...o zaman bütün dertlerimi sıkıntılarımı unutuyorum işte...

ve ben bu yüzden hep uyumak istiyorum...hiç uyanmamak...

şimdi gözlerim hafiften kapanır gibi oluyor...galiba uykum geldi...eskiden olsa uykuya direnirdim uyumamak için seninle biraz daha vakit geçirmek için...ama şimdi ise uykum geldi diye nerdeyse sevinçten havalara uçuyorum cocuklar gibi mutlu oluyorum...bu sevincimin sebebi seni rüyamda görecek olmamdan(hergece oldugu gibi)...

şimdi ben uyumaya gidiyorum birtanem...sensiz gecen bir günden sonra seninle başlayacak bir geceye gidiyorum...ve ben artık senli bir güne uyanmak istiyorum...herşeyin eskisi gibi oldugu yeni bir güne.....
onunla başlayan her günün sonunda ölümde olsa gelirimm..ah sabahlarımda geçenlerimde onunla uyusam onunla uyansam.....Teşekürler güzel paylaşımdı...
Gerçek sevgi; o olmadan da onu yaşayabilmek- yaşatabilmektir. Her anında, her gecende, her sabahında...

Paylaşım için teşekkürler