:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Fayton arkası yazılar :))
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Medreselim (entelektüel)

O şimdi yeniçeri (militarist)

Hatalıysam: teez kellesi vurula (realist)

Tek rakibim hezarfen ahmet çelebi (postmodern)

Yezidim ama akçe bende

Babadan oğula değil alınteri..

Mekteplim ..

Rahmetli de şahlanırdı..

Padişahım çok yaşa (yalaka yeniçeri)

Paşa babam sağolsun

Akıncısın dediler, kız vermediler

O şimdi sadrazam

Tek rakibim padişah!

Fetihlerin ustasıyım, gözlerinin hastasıyım!

Faytonunda yer yoksa bana güzelim, ben at üstünde de giderim!..

Alırım faytonunuuu..

Daha önce verildiyse üzgünüm. :$
SanıRım weriLmediBig Grin ((Aman ALLah'm ßunu dien ßen miyimBig GrinBig Grin$imdi "ßiri daha önCe weriLdi" diomu$:yikildim: ))

t$kLer YamuQ..Big Grin Tongue
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SanıRım weriLmediBig Grin ((Aman ALLah'm ßunu dien ßen miyimBig GrinBig Grin$imdi "ßiri daha önCe weriLdi" diomu$:yikildim: ))

Önemli değil canım Big GrinBig Grin
Tek rakibim hezarfen ahmet çelebi (postmodern)
süper yaaaaaaa
Faytonunda yer yoksa bana güzelim, ben at üstünde de giderim!..

icon10.gificon10.gificon10.gif T$kL€r güZ€L pAyLa$Im icon10.gificon10.gificon10.gif
kupa kızı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tek rakibim hezarfen ahmet çelebi (postmodern)
süper yaaaaaaa

Sağolasın canım SmileSmile
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Faytonunda yer yoksa bana güzelim, ben at üstünde de giderim!..

icon10.gificon10.gificon10.gif T$kL€r güZ€L pAyLa$Im icon10.gificon10.gificon10.gif

Bişey değil canım. SmileSmile Aynen sana katılıyorum bende ona bayıldım. Big Grin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SanıRım weriLmediBig Grin ((Aman ALLah'm ßunu dien ßen miyimBig GrinBig Grin$imdi "ßiri daha önCe weriLdi" diomu$:yikildim: ))

dünyanın sonu geliyor Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dünyanın sonu geliyor Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Haklısın çikita bende şaşırdım "Daha önce verildi" demediğine
CikiTa Dünyanın Sonu deiL ii Ara$tıRıp konu tekrarı yapmayan üyeLer GeLio ߀nCeBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2