:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: unuturum bir gün seni
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[b][SIZE=2][yt]Ezje2cIfbec[/yt]
[/SIZE][/b]Bu acının müddeti ne kadar bilinmez ama bir gün biter diye düşünüyorum..
Ne acılar var di mi..?..
Hepsi unutuluyor..
Acaba bir ölüyü unutmak mı daha uzun zaman alıyor; yoksa yaşayan bir ölünün unutulması mı daha zordur bilinmez..
Ama biliyorum ki sen de bir gün unutulacaksın bende.. [b]“Zaman her şeyin ilacıdır” derler ya galiba çok yerinde bir söz .. [/b]
Unuturum bir gün seni de.. Daha önce unuttuğum gibi.. Unutulmazım değilsin ya!.. Gündüzün geceyi unuttuğu gibi unuturum seni..
[b]Ruhun duymaz.. [/b]

[SIZE=3][b]vhh9hzry9sb8.jpg[/SIZE][/b]

Bana verdiğin acının müddetini ne ben bilebilirim ne de sen..
Kapanması zor yaralar açsan da şu gönlümde sevgili.. [b]Unuturum bir gün seni.. Şu an seni unutmadıysam unutmak istemediğimdendir bunu bilesin sevgili.. [/b]
Adı yanlış aşktı belki de.. [b]Suç bende ya da sendeydi.. Ne fark eder gitmemiş miydin benden, bizden, sevgimden.. [/b]

Gidenler unutulurmuş.. Aşkları yalanmış..
Sevgilerinden çok yara açarlarmış.. Unutulmaları da zaman alırmış..
Varlıklarında doldurdukları yerden çokmuş yokluklarında bıraktıkları boşluk..
[b]Adil mi sence bu sevgili..?.. [/b]

Herkes kendi duyguları içinde kendi zorunluluklarını yaşıyor..
Bundandır seni suçlamayışım.. [b]Her şeyin bir bedeli vardır ya.. Bedeller de ödenmek için değil midir zaten..?.. [/b]
Galiba ben de seni sevmenin bedelini ödüyorum..
Sevmenin bedeli olabilir miydi..?.. [b]Oluyormuş bak.. Halbuki bana sorsan sevmenin bedeli olmamalıydı.. [/b]
Bu kadar ağır bir bedel ödenmemeliydi.. Ama isyan edemem di mi.. İsyan etmek neyi değiştirebilirdi ki sanki..

[b]Ağlamak mı..?.. Bu bana göre değil sevgili.. [/b]
Ben senin için ağlayamam ki.. Akan gözyaşlarıma haksızlık olur bu.. Gözyaşımı senin için harcayamam ki sevgili..
Ben senin için ağlarsam sevgili sen bende değersiz kalırsın..

[b]Bırak da gözümdeki değerin gözyaşımın gözümde kaldığı kadar kalsın.. [/b]
4694222mdyo2.jpg
unutmak istiyom ama nafile:d