:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yüreğimden Sana Koskoca Bir Merhaba…
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yüreğimden sana koskoca bir merhaba…

Yer açtığın yüreğimden kucak dolusu bir merhabayla başlamak istiyorum satırlarıma…

Uzaklarda olsam da yüreğim senin için atmakta bunu asla, ama asla sakın unutma. Öyle derinden bir yara açtın ki yüreğime, sevgin tomurcuklandı benle, Gönlüme girişinle filizlendi yüreğim senle. Sana olan sevgim dilimde değil yüreğimde

Geçmiyor günler senden habersiz bu tek başıma kalmış olduğum virane evde. Yalnızlığımda adını yüreğime yazdım, her duvara seni sevdiğimi yazdım. Artık dayanma gücüm kalmadı yarin olmaya geliyorum ne olur sev sende beni. Bir yürek atışı kadar yakınım işte sana…

şlerimde aşkımı fısıldadım kulaklarına, hayallerimde sarıldım sana ben dolu yüreğim ile, sevdim seni umuda giden tüm yollarda.
Eksik olan tek sendin yaşanmamış mutluluğumda, yaşamak adına bu mutluluğu işte geldim sana… Bu Sevda yangını yürekte, Duygular ise senin elinde… Edebiledim seni yüreğime, ezberledim sana olan aşkımı, kadere inat sevdim seni.

[SIZE=4]Ve bilmeni istediğim tek şey; Sevgim dilimde değil yüreğimde sakın unutma [/SIZE]

€zBeRimSin
00:48
17-01-2008
Sevgim dilimde değil yüreğimde sakın unutma

önemli olanda bu değilmidir zaten Sad çok çok güseldi sağolasın
Evet..! Smile
Teşekkür ederim Beğenmene Sevindim..
adszzw2.png
akaj0.jpg

Hoşgeldin Sevdalııım ..Smile

O güzelim yüreğin dertlerden uzak kalsın, yüreğine sağılk €zberim ..

Sevgi ve huzurla kal ..
hoakalss0xh5uw2.jpg
Gidiyorum çözüm degil aslında olmıcakta..ama gidişler var gidişin neyi degiştirebilir ki!!

Gitmek kaçmak en basit yol aslında hemde basit zaten biz insanlar hep basit yolu seçmiyormuyuz...kalpten yürekten silinicek izler ne ben kalıcam geriye nede bi sevgi gidiş bunlarıda götürücek herşeyi götürdügü gibi...Bende gidiyorum sevmesemde gidiyorum işte ...Gücüme gidiyo çünkü bende kaçıyorum....Ne olursa olsun yanındayım....

Ama bu gidiş beni yok edicek bunu biliyorum sadece bile bile gidiyorum gidiyorum herşeyden ve herkezden kırdıysam özür dilerim....Kendimi yok etmeye gidiyorum bu kötü kız yok artık.....ELVADA..
normal_aciii.JPG
SEVEN SEVERKEN SUÇLU OLUR MU?
OLDUM İŞTE !!!

PEKİ DEÄžERİNDEN FAZLA DEÄžER VERİRSEN HELE HELE CANINDAN ÇOK SEVERSEN GİDER Mİ?
GİTTİ İŞTE !!!
Ben yokum artık...
bıraktım sevmeleri
aldanmalara son verdim
yaktım yine gemileri
geri dönmemek için
aşklara veda ettim
tekrar başladım sigaraya
elimden bırakmaz oldum
içime her çekişimde
kendimden intikam alır oldum
siyah bir gecede