:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gökyüzünü Cizmek istiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[FONT=&quot] İlk kez bu akşam gökyüzünün resmini çizmek istiyorum. Ayın göz kırpışını, yıldızların parıldamasını,
rüzgârın yaramaz bulutlarla oynaşmasını çizmek istiyorum[/FONT]
[FONT=&quot]Gökyüzü papatya tarlası gibi… Her yıldızın üstünde senin adın yazıyor.
Boğaza karşıyım bu akşam, belki efkârdan, belki mutluluktan ah çekiyorum.[/FONT]
[FONT=&quot]Nasılsı bu akşam öyle dillendirmek istiyorum.
Rüzgârın tenimi okşayışını, ateş böceklerinin gönlümü yakışını çizmek istiyorum.[/FONT]
[FONT=&quot]Sonumu, bu anımı, geçmişimi hiç düşünmeden bakmak istiyorum yıldızlara.
Mutluyum…[/FONT]
[FONT=&quot]En sevdiğim şarkıyı hala söyleye bildiğim için mutluyum.
O şarkının tüm kelimelerini kalbimde hissediyorum bu gece[/FONT]
[FONT=&quot]Sonra gecenin soğuğunu hissediyorum bir an.
Hüzünleniyorum biraz ama mutluluğumu hiç kimse bozamaz diyorum içim ürperiyor.
Yalnızlıktan değil, bu gecenin bitmesinden korktuğum için.[/FONT]
[FONT=&quot]Seni bir kez daha dinliyorum bu gece. Tuvali alıyorum elime, kim bilit belki son kez.
Çiziyorum yıldızları bir bir. Gecenin en derininden gelen sızıları gösteriyorum belki ay ışığında.[/FONT]
[FONT=&quot]Etraf ne kadar karanlık olursa olsun, bir umut gibi bir hayal gibi bizim yıldızımız hep parlıyor.
Benim sevgi namına diktiğim gülün üstünde. Hüzünlenmiyorum merak etme.
Kaybedecek son birkaç hayalim ve bir parça umudum kaldı. Sıkı sıkıya sarılıyorum onlara.[/FONT]
[FONT=&quot]Resimde hala acemiyim senin dediğin gibi. Asla geçemeyeceğim seni bu konuda.
Ama öyle mutluyum ki bu gece tüm göğü çizebileyim istiyorum.[/FONT]
[FONT=&quot]Tüm yıldızların söylediği aşk sözcükleriyle dolsun istiyorum bu tuval.
Ayın karanlık yüzünü bile aydınlık çizmek istiyorum.
Ve sadece göremediğim yıldızların hatırına bu tuvale senin özlerini eklemek istiyorum.[/FONT]
[FONT=&quot]Kızma bu seni anımsayıp, bana bakmanı çizdiğim son resim. Artık sana elveda diyebilirim.[/FONT]
[FONT=&quot]Nede olsa bu gece çok mutluyum. Boğaza karşı bir ben, bir senin gözlerin ve birde gökyüzü var bu akşam.
Hala mutluyum…[/FONT]
:A:Confusedmiley13: muhteşemdi Sad
Kardeşime bak beSmileİçim bi hoş oldu Ercanım sağolasınSmile
harikaydı ya sağol abi paylaşım içinSmile
Üffff Ercan aBi de böyLe şeyLer biLirmiymiş...Big GrinBig GrinBig Grin
Sonumu, bu anımı, geçmişimi hiç düşünmeden bakmak istiyorum yıldızlara.
Bu dizeler güzeLdi. Benim çok yazdığım gibi
bu gün yaşama sevinciyle doLu gördüm sizi.
teşekkürLer efendim.:kucak::kucak::kucak:
hepinize ben ayri ayri tesekkur ederim SmileSmile
okuyan gozlerinize saglik
Gerçekten çok etkileyici, elinize ve yüreğinize sağlık