:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2 Ya??ndaki kuzuyu ?evirme ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3

Firari Fırtına

Malzemeler

2 ya??ndan g?n almam?? bir adet erkek kuzu .
B?y?k bir mangal
E?imli ve d?z yass? 12 adet ?i?
Odun k?m?r? 2 kilo
Domates,ye?ilbiber vs... onlar zaten hep vard?r ...

Yap?l???

San?r?m herkes biliyordur .... Smile

Not : Ben bay?l?r?m bu kuzu ?i? kebab?na var yaaa . Bir ba?ka oluyor tad? . Hele ormanl?k bir alanda off beee yan gel yat keyfine Smile
:: Duygusuz.com Forumları > Diğer > Yemek Tarifleri

Tarif İstiyoruz Yapılışınıda Yaz BenceBig Grin

Firari Fırtına

Yavv güzel kardeşim . Yzarımda yazarken ağzım sulanır be ... Valla günaha girersiniz haa bu saatte kuzuyu mangalı nerden bulayım ben . Alah aşkına yapmayın yazıkdır bana ...Smile
Bak Can?m ?ekti ?imdi Bana Nas?l Yap?ld???n? Anlat Yapcam Bana ne YaaBig Grin

Firari Fırtına

Allah allah çattıkmı nee ??

Yahu gardaşım anlamıyonmu yazık edersin bana ..Dayanamam vallah bak gece gece kuzu aratma bana ..Az dur yaaaaSmile

Firari Fırtına

Yaww adamın1 i oldumu ya şimdi ...

Canım kuzu şiş çekti valla bu saatte Smile
arkadaslar yemek tarifleri size nasıl geliyor acaba kmik bölumune yazsanız daha ii olmaz mı burası yemek bölumu burda alay edilemez yemeklerle lutfen daha dikkatli olalım fırtına gönul

Firari Fırtına

Ya tamamda buda bir yemek değilmidir ... Hemde yemeklerin kralı be .
kralı olabılır ama burda yazdıgın tarifi guzel ama yapılışını ii anlatamadın ve ne bıleyım cok komedi bölumune anlatır gıbı yaptın burası komedi bölumu degıl burası yemek bölumu ona göre davransan dıyorum sadece sana degıl bu sözum butun uyelere lutfen bu sıtede konulara göre davranalım bırbırlerine karıstırmayalım tsk ederim

Firari Fırtına

Tamam yaa ...

Kıskandın dimi yemek tarifimi ..Smile Ondan böle karşı çıkıyon hehe Smile

Sevg ...
Sayfalar: 1 2 3