:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ::..SeN YoKsUn..::
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
angel5gf0.gif

Sen yoksun ya şimdi yarım kalmışım..

Gözyaşım var gözlerimde artık içime akmıyo gözyaşlarım gülen gözlerimde yaş var sadece sen yoksun yaa canım umrumda mı?ölsem dünya yıkılsa umrumda mı?Sana söyleyemediklerim söyliyemiceklerim şeylerr hep içimde saklı kalıcak o sözler gelsende söyleyemem benim sevgim dilimde degil yüregimde...

Sözlerin kulagımdan hiç çıkmıyorum...düşünüyorum gerçekten sevebilir mi gerçekmidir diye ama sorularıma yine cevap alamıyorum her soru yeni soruyu meydana getiyo aslında..

Yoksun ya güneş dogmuyor artık her şarkıda hüzün var...her yerde yüzün o sözlerin var ne tarafa baksam ismin var sanki her yere seni yazmışım ben sanki sanki sen sen.......

Ama yoksun artık her yer dahada karanlık sen yoksun ya çıldırmış bunalmışım sen yoksun ya ben o şarkıyı çalmışım sen yoksun gelmiyorsun gelmiyorsun nerdesin....
13aa6.jpg

Gülen gözlerimde yaş var pişmanlıklar var belkide bu gözyaşlarında söyleyemediklerim var ve söyleyemiceklerim göremediklerin var yüregimde göremiceklerin....Kar düştü artık umudlara artık yarınlardan korkuyorum çünkü her yer karanlık bomboş herşey sen yoksun yaa canım ne önemi varr...

Ben bben yüregimde saklıcam seni hep kimse bilmicek içimdeki seni sende bilmiceksin yoksun olmıcaksında YOKSUN yoksun Yoksun...

HiLaL ÇiLeK
13.01.2008
01:23

[yt]nHonBI6LiZU[/yt]
VAYY BEE YÜREKTEN YİNE NELER DÖKÜLMÜŞ KALEME YAA....ÇİLEK'İM SEN ÖYLE MÜKEMMEL Bİ İNSANSIN Kİ ANLATMAK ZOR SENİ TANIYAN BİLİR SEN BU DÜNYADAKİ EN ANLAMLI ŞEY Bİ MELEKSİN ARKADAŞIM SENİNLE Bİ 8 YIL DAHA GEÇİRİM.....

iNŞLLAH KİME YAZILDIYSA BU YAZI O GELİRR SENİ DUYARR...ŞARKIYLA MÜKEMMEL OLMUŞ SENİ YARIM BIRAKMASINLAR MELEGİM...
Ben,
Öylece sana geldim. İstersen avuçlarında tutup, sık kalbimi, istersen gül misali kopart at,
istersen rüzgara bırak savur beni, ama yinede ben sana geldim. Varsın gözlerim lal olsun,
varsın dilim tutulsun, ama gönlümü bırak bana, zaten gönülden sana geldim ben, ben gönlümü sana bıraktım, sen gönlümü bana bırak ben zaten sana geldim, bulutların ötesinden............

SEN NERDESİN?
YOKSUN İŞTE YOKK YOKKKSUN YOK ..
TEŞEKÜRLER......
sen giderken yazdım seni yokluğuna
ve gittiğin her yerde sensizliğimi okuyacaksın

teşekkürler çilek yüreğine sağlık....
Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..?
Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor.
Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın..
Şimdi sis içinde bütün dünya.
Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın,
çiy sanırsın.. oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak..

Sevgilim özlüyorum seni.. Bir balta indirildi,
içimden bir ağaç köküyle devrildi.
Gözlerimden akan yaştan belli değil mi, içim kanıyor.
Özlem bir bulut gibi sarıyor beni, kuşatıyor .
Seni sevmek bir sonsuzluk gibi büyüyor içimde.
Haftanın her gününe, geçen her saate senin adını verdim.
Senin adınla başlıyor mevsimler, yıllar sen varsan içinde, geçerli...

Özlem bir yağmur gibi yağıyor üstüme.
Damlalar yüreğime vuruyor. Gecenin karanlığında bir başınayım.
Uykularım bölük pörçük. Bütün rüyalarımda sen..
gözlerim kapanır kapanmaz gözlerin yaklaşıyor.
Sonra bir rüzgar alıp seni, benden uzaklara ****ürüyor.

Geceler boyu sabahlayıp uğruna,
boşluğa düştüğüm sevdiğim, bir tanem, gözbebeğim..
Yüreğimden mühürlendim sana..
Şiirler havalanıyor kuşlar gibi, şarkılar ağlıyor yokluğuna..
Sevgilim hayatı sende buldum ben, tükenirsem sen tüketirsin beni.

Yoksun, gittin, tek başına koydun...
Bu nasıl bir özlemdir, kendi gövdem ateşten bir gömlek..
yanıyorum..Yetti artık, yetiş n'olur dayanamıyorum

GEL ÇIK GEL O LANET OLASI YERDEN YAAAAA