:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ~~...Ĥ-e-Ď-Ĩ-Ŷ-e-Ń...~~
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Senin hediyen bu hikaye. Yarim kalmisligin, eksikligin, huznun kaplanmis oldugu... Askin sadece acidan ibaret oldugunu, hatta ask denen seyin yalnizca bir nitelendirmeden olustugunu, gercekte boyle birseyin olmadigini anlatan bir hikaye. Tamamiyle senden uzak, seninle celisen, anlattiklarinla alakasi olmayan...

Senleyken hersey cok farkliydi. Hani derler ya agaclar, kuslar, cicekler bambaska gelir insana diye, gercekten oyleydi. Toz pembe bir dunya, sabahlari huzurlu bir uykunun tesiriyle, gune sicacik bir baslangic...

Ama gunler birer birer gectikce sende gectin benden. Once ellerin, kendimi guvende hissettigim, sonra yuzun ve baktikca icimi isitan gozlerin gitti benden... Sadece bana biraktigin bu sayfalar kaldi geriye. Guzel bir baslangici olsa da, sonunun kotu oldugunu bile bile bu sayfalari okumak iskence gibi...

Rafa kaldirdim sana dair ne varsa. Tozlanmis kitaplarimin arasina girdin sen ve senin hikayen. Hic hatirlamayacagim seni, hic ama hic hatirlamak istemeyecegim. Unutamam sanma sakin.
Bak unuttum bile.
Sahi adin neydi???