:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: iğrenç bi intihar:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
freefaling001yl4.jpg

wol_error.gifKucuk boyuta donmek ıcın tıklayın. wol_error.gifBu Resim Küçültülmüştür.Resmin Orjinal Botuyunu Görmek İçin Tıklayınız.Orjinal Boyut 1024x768 ve 44KB.freefaling002ok7.jpg

wol_error.gifKucuk boyuta donmek ıcın tıklayın. wol_error.gifBu Resim Küçültülmüştür.Resmin Orjinal Botuyunu Görmek İçin Tıklayınız.Orjinal Boyut 1138x853 ve 199KB.freefaling003ll3.jpg

wol_error.gifKucuk boyuta donmek ıcın tıklayın. wol_error.gifBu Resim Küçültülmüştür.Resmin Orjinal Botuyunu Görmek İçin Tıklayınız.Orjinal Boyut 800x600 ve 113KB.freefaling004kf9.jpg

wol_error.gifKucuk boyuta donmek ıcın tıklayın. wol_error.gifBu Resim Küçültülmüştür.Resmin Orjinal Botuyunu Görmek İçin Tıklayınız.Orjinal Boyut 744x558 ve 116KB.freefaling005pn3.jpg
eeeehhhhhhhh bu ne beeeee :S
yazzZZZzzııkk..!!!
Arkadaslar bari 18+ falan yazin ya sitemizde bazilarinin bunu görünce dayanabilecegini sanmiyorum..
Pardon zaten yaziyormus ..
Allahımmmmmmmmmmmmmm
bu ne yaaaa Sad ayyyyy ödüm patladı Sad
kocası atmıştırr buu kızı aldatıyordurr baksanıza olay ustunde yakaladı galiba pantolon kazak fln acıkk
mekan bir işyerine benziyor herşey olabilir intihar da suikast da olabilir..
ama ne olursa olsun yazık olmuş üzüldüm..
offf yaa çok kötü vallaSad
Sayfalar: 1 2 3 4