:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gizli numaraya son
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Artık cep telefonlarından yapılabilen yönlendirmeyle gizli numara çağrıları engellenebiliyor.

1 Ocak 2008 tarihi itibariyle GSM operatörleri üzerinden gizli numarayla arama dönemi sona erdi. Ancak, GSM abonelerinin bu konudaki şikayetleri bitmedi. Çünkü, yine gizli numarayla arama yapılabiliyor. Günümüzde numara gizlenerek yapılan aramalar hoş karşılanmıyor. Ayrıca, gizli numara yöntemiyle kişiler rahatsız edilebiliyor. İşte bu sorundan kurtulmak çok basit bir işlemle mümkün olabiliyor. Ancak, cep telefonlarından yapılabilen basit bir işlemle gizli numaralar deşifre edilebiliyor.

Hangi GSM numarasını kullanıyor olursanız olun telefonunuzla (yıldız 253 kare) tuşlarına basıp arama yapın. Bağlı olduğunuz GSM operatörü size sesli cevap vererek gizli numaradan aranamayacağınızı bildirecek. Böylece, gizli numarayla sizi aramak isteyenler engellenmiş olacak. Yapılan bu işlemden sonra numarasını gizleyerek sizi arayan abonelere bağlı oldukları GSM operatöründen (Numaranızı gizlediğiniz için arama yapamıyorsunuz) mesajı iletilecek. İlgili abone gizleme işlemini iptal etmediği sürece de sizi arayamayacak.

Kaynak:İnt.haber
b€n çoktan yaptımss... arkadaşım zaten kıl oluyorum özel numaralara bi de arayıp arayıp konuşmuyorlar ya ...
İyi bişey olmuş gerçekten...
buraya yazın numaralarınızı ben gizliden arıyım bakim olcak mı Big GrinBig Grin
İyi olmadı bu ,

Tel numaramın bilinmesini hiç istemem ....

Sevg ...
abi numarını yaz bakim arıyım ben olcak mı Big GrinBig GrinBig Grin
Beni arayanlar zaten cevap alamıyokiBig GrinBen o uygulamayı yıllardır yapıyorumBig Grin
Ulan yazık oldu be Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Neyse baska bı yontem bulcam artık

Big GrinBig Grin:d

Zaten nefret ederım bu yontemden super uygulama oldu gercekten Benı gızlıdende normaldende kımse arıyamıyoı...Telefonu mpplayer modunda tasıyom bırı aradıgında msj gelıyo Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
beni dün biri aradı hanzo bi ses sevgilim yarın buluşuyozmu dedi olur aşkım dedim kimsin lan sen dedi ulan asıl sen kimsin dedim bardon bileder dedi (akıllısı bulmaz ) kızda bulmaz Big GrinBig Grin
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi numarını yaz bakim arıyım ben olcak mı Big GrinBig GrinBig Grin

Sahi yaa , dur yazayım canım Big GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2