:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ölünce Sensiz Kalmak...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
o Kadar Mutsuz Hissediyorum Ki Kendimi Anlatilabilecek Gbi Deil..konusamiyorum Konusmak Istesem Sesim çikmiyorr...
Sankii Son Anlari Gelmiş Idam Mahkumu Gibiyimm...
Sanki Sankiii...
Boynuma Ipi Gecirmelerine Ramak Kalmişş...
Gözlerimden Yaslar Süzülüoo...ağlamak Istemeyen Ben Ağliyorumm Evet Ağliyorumm...
ölümden Korkummm Yoktuu
Tek Düşüncemm
Sennn....

Zormuydu Diceksin Bi Kaç Kelimee Sölemeden Gitmekk Evett çok Zorduu....neden Die Soracasin...

Nedeniiii....

Sen Benim Sevgimin Değerini Bilemedin Ben Seni ölürcesine Sevdim Sen Beni Benim Seni Sevdiğim Kadar Sevemedin....

şimdi Ne Mi Korkutuoo Beniiii...
Hani Sensizlik ölüm Yaa...
ölünce Sensiz Kalmak Korkutuyor Beni....
Günün birinde, bir çiçekle su karsilasirlar ve arkadas olurlar. Çiçek bu arkadasliktan o kadar
mutludur ki zaman içinde Su'ya asik olur. Içi içine sigmaz olur,ilk kez asik olmustur. Bu sevgisini
herkesle paylasmak ister, etrafa güzel kokular saçmaya baslar.
Bir süre sonra Su da Çiçek'e karsi bir seyler hissetmeye baslar zamanla farK eder ki o da asiktir. Su
da ilk kez asik olmaktadir. Sevgisini nasil anlatmasi gerektigini bilememektedir. Günler birbirini kovalar ve Çiçek "Acaba Su beni sevmiyor mu" diye düsünmeye baslar. Su sevmesine ragmen ilgilenmemektedir.
Dayanamaz çiçek bir gün , "Seni seviyorum Su" diye seslenir. Su "Ben de seni seviyorum" diye cevap verir.
Aradan zaman geçer ve Çiçek gene Su'ya, " Seni Seviyorum" der. Su, "bende seni" diye cevaplar. Çiçek
sabirlidir... Bekler, bekler, bekler. Artik öyle bir hale gelmistir ki, etrafa koku saçamaz olur. Ve son kez Su'ya " Seni seviyorum" diye seslenir. Su'da, "Sana söyledim ya, ben de seni seviyorum" der. Ve gün gelir Çiçek yataklara düser, hastalanmistir artik, rengi solmus, sararmistir. Su'da basinda bekler, yardimci olmak için. Ama bellidir, artik Çiçek ölecektir ve son kez zorlukla basini döndürür, Su'ya
der ki: "SENI BEN GERCEKTEN SEVIYORUM." Çok üzülür Su, bir doktor çagirir. Doktor gelir ve muayene eder çiçegi. Muayeneden sonra doktor: "Hastanin durumu ümitsiz, artik elimizden bir sey gelmez."der. Su, merak eder sevgilisinin ölümüne sebep olacak hastalik nedir diye.. Doktora sorar "Hastaligi nedir?", Doktor? söyle bir bakar Su'ya der ki "Çiçegin bir hastaligi yok dostum, bu Çiçek sadece Su'suz kalmis, ölümü onun için." der. Ve anlar ki Su, sevgiliye sadece "SENI SEVIYORUM." demek yetmemektedir. Bu sevgiyi göstermek gerekmektedir. wink.gif
Yüregin dert görmesin ..Smile
Sevgi ve umutla kal ..

Tesekkürler ..