:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bırakma öyle; öleyim gitmelerin ertesinde.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
7unr9fc9th0.gif
[SIZE=5]Beklemek mi gitmek mi oldu adın, hiç bilmedim. Gittiğim zamanların[/SIZE]
[SIZE=5]bekleyeniydi yerin, geldiğim zamanların gideni. Kocaman uğultuların gözü[/SIZE]
[SIZE=5]yaşlı sessizliğiydi sende durmak, sana bakmak, ve belki her gelişte senden[/SIZE]
[SIZE=5]gitmek.[/SIZE]

[SIZE=5]Deniz gözlü bir kız olurdu sende kent ve sen kente her düşüşünde, ben sana[/SIZE]
[SIZE=5]her dönüşümde isli hatıraları çalardı şarkılar; sen susar, ben susar biz[/SIZE]
[SIZE=5]ağlardık…[/SIZE]
[SIZE=5]Katran karası acıların su üstüne düşmüş siluetiydi tenin ve sana yaslanmış[/SIZE]
[SIZE=5]bir hayatın ezim ezim ezilmesi olurdu kayganlığında gezinmek.[/SIZE]

[SIZE=5]Bir valiz dolusu kimsesizliği sırtlanmaktı sana gelmek; kente bırakılan[/SIZE]
[SIZE=5]yalnızlıkları umuruna bile almadan… Yalnızlık basamak olurdu kimsesizliğime[/SIZE]
[SIZE=5]ve sen kimsesizliğim olurdun.[/SIZE]

[SIZE=5]Gelmek alacanın beyaza döndüğü bir gülümseyiş, gitmek akşam kızıllığı kaplı[/SIZE]
[SIZE=5]bir ağlamaktı senin yüzünde ve sana her bakışta basamak basamak tırmanırdı[/SIZE]
[SIZE=5]gözyaşlarım yerçekimine inat gözlerimden gözlerine.[/SIZE]
[SIZE=5]Sen belli belirsiz bir yeşile dalardın, ben içinin duman kokan[/SIZE]
[SIZE=5]pencerelerinden bitip tükenmek bilmeyen bir maviliğe… Sana bakmak denize[/SIZE]
[SIZE=5]bakmaktı ve gözlerimin sana her değişinde su yeşile çalar, zaman durur, an[/SIZE]
[SIZE=5]yosun kokardı.[/SIZE]

[SIZE=5]Sesine de sessizliğine de yoldaş ederdin kıyına gelmiş çığlıkları. İnleyen[/SIZE]
[SIZE=5]her vapur düdüğü, yalnızlığına tecavüzdü. Sen kalabalıklaşır, ben[/SIZE]
[SIZE=5]yalnızlaşırdım.[/SIZE]

[SIZE=5]Bazen bir kaçıştın sen. İçinin duvarlarına suçumu haykırdığım. Kaçandım..[/SIZE]
[SIZE=5]Tanıktın.. İs rengi sesin ihbar ederdi beni, kimseler duymazdı…[/SIZE]

[SIZE=5]…………[/SIZE]

[SIZE=5]Ve ne zaman sana baksam gözlerimden avuçlarıma kusuyorum geçmiş diye içime[/SIZE]
[SIZE=5]kilitlediklerimi. Siyah beyaz hayaletler dans ediyor hayat ayamda. Müzik[/SIZE]
[SIZE=5]kırgın, gitar ağlamaklı…[/SIZE]

[SIZE=5]Nasıl bir senfoniydi yaşamak seni aşkın kimsesizliğinde. Can çekişen[/SIZE]
[SIZE=5]ruhlardan yapılma uğultuların ortasında kulağa fısıldanmış sevişmelerdi[/SIZE]
[SIZE=5]terimize bulaşan. Her dokunuşun içinde bin ah gizliydi dilimizden[/SIZE]
[SIZE=5]sakındığımız. Aynı söylemlerle açmışken kapılarımızı, ayrılığın pimi şimdi[/SIZE]
[SIZE=5]neden gözlerimde. Patlasa, tüm renkler dönecek ya kızıla. Oysa en çok yeşil[/SIZE]
[SIZE=5]yakışırdı hem sana, belki biraz da bana…[/SIZE]

[SIZE=5]Bir şarkının dizelerinden asıyorum kendimi boşluğa. Ellerin yok. Sesin[/SIZE]
[SIZE=5]gömülmüş içine. Bağır şimdi. Bağır çağır… Sustur çığlıklarımı sana.[/SIZE]
[SIZE=5]Yan,yak.Bırakma öyle;öleyim gitmelerin ertesinde.[/SIZE]
[SIZE=5]Bil sözlerin düştüğünden beri içime, an’ ın gerçekliğinde Hak’ tı her şey.[/SIZE]
[SIZE=5]Kelimelere asılı heceler tersine döndü, gizlendi isimler. [/SIZE]
Güzelim yüreğine sağlık Biriciğim ..

Sevgiyle kal ..