:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aşkın gözü kördür
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[COLOR="DarkRed"]Dünya yaratILmadan, insanlar dünyaya ayak basmadan önce,iyi huylar ve kötü huylar ne yapacaklarInI bilemez vaziyette dolanIyorlarmI$.

Bir gün, toplanmI$Lar ve her zamankinden daha fazla canlarI sIkkIn oturuyorlarken ; SafLIk ortaya bir fikir atmI$ ;

"Neden saklambac oynamIyoruz?"

..Ve hepsi bu fikri begenmi$, hemen cILgIn CILgInLIk, bagIrmI$:

"Ben ebe olmak ve saymak istiyorum, Ben ebe olmak istiyorum!"

..ve ba$ka hic kimse CILgInLIgI arayacak kadar cILdIrmadIgI icin, CILgInLIk bir agaca yaslanmI$ ve saymaya ba$lamI$, 1, 2, 3 ....Ve cILgInLIk
saydIkca, iyi huylarla kötü huylar saklanacak yer aramI$lar ;

$efkat Ay'In boynuzuna asILmI$;

Ihanet cöp yigininin icine girmi$;

Sevgi bulutlarin arasina kIvrILmI$;

Yalan bir ta$In aLtIna saklanacagInI sÖyLemi$ ama yalan sÖylemi$ cünkü golün dibine saklanmI$;

Tutku dünyanin merkezine gitmi$;

Para hirsi bir cuvalin icine girerken cuvali yirtmi$. ..Ve cILgInLIk saymaya devam etmi$, 79, 80, 81, 82.....

A$kin di$inda, bütün iyi huylar ve kötü huylar o ana kadar zaten saklanmI$, A$k, kararsIz oldugu gibi, nereye saklanacagInI da bilmiyormu$.. Bu bizi $a$IrtmamaLI cünkü hepimiz A$kI saklamanin ne kadar zor oldugunu biliriz. ..Ve cILgInLIk 95, 96, 97... ya gelmi$ ve 100'e vardigi anda, A$k sIcrayip güLLerin arasina girmi$ ve saklanmI$.

..Ve cILgInLIk bagirmI$ "Önüm, arkam, sagim solum sobe, geliyorum!",

..Ve arkasini döndügünde, ilk önce TembeLLigi görmü$, o ayaktaymI$ cünkü saklanacak enerjisi yokmu$. Sonra $efkat'I ayin boynuzunda görmü$, ve 0haneti cöplerin arasInda, Sevgiyi bulutlarin arasinda, YalanI gölün dibinde, ve Tutkuyu dünyanin
merkezinde, hepsini birer birer bulmu$, sadece biri haric.Ve cILgInLIk umutsuzluga kapILmI$, en son sakLI ki$iyi bulamamI$,
derken Hasret, A$k bulunamadIgI icin Hasret duyarak, cILgInLIgIn kulagIna fisildamI$ ;

"A$kI buLamIyorsun cünkü o güLLerin arasInda saklanIyor."

..Ve cILgINLIk cataL $eklinde tahta bir sopa almI$, ve güLLerin arasIna

cILgINcA saplamI$, saplamI$, saplamI$, ta ki yürek burkan bir haykIrma onu durdurana kadar. Ve haykIrI$tan sonra, A$keLLeriyLe yÜzünü kapayarak ortaya cIkmI$ parmaklarInIn arasIndan sicim gibi kan akIyormu$, gözlerinden. CILgInLIk A$kI bulmak icin heyecandan A$kIn gözlerini catal sopa ile kör etmi$...

"Ne yaptim ben? Ne yaptim ben? Diye bagIrmI$. "Seni kör ettim. Nasil onarabilirim?"

..Ve A$k cevap vermi$ ;

"Gözlerimi geri veremezsin. Ama benim icin bir $ey yapmak istersen, benim kILavuzum olabilirsin."

..Ve o günden beri, A$kIn gözü kördür ve o günden beri CILgInLIk da her zaman onun yanIndadir..
[/COLOR]
bu da verilmişti..............Big Grin
sağol yinede
http://www.duygusuz.com/forum/showthread...k%F6rd%FCr

Daha önce acildigindan dolayi kilitlenmistir ..