:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Her Başlangicin Bi Sonu Var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
yalnzlk_3.jpg

Düşüncelerim .....

Hayat herşeye biyerden başlarız sonu başta düşünmeyiz ama zamanla anlarız ki her başlangıcın bi sonu vardır benimde başlagıcım burasıydı ve sonum yaklaşıyo bunu biliyorum....Yerim dolucaktır her gidenin yeri doldugu gibi benim yerimde dolucaktır....

Tek fark ben arkamda kimseyi bırakmıyorum herkesi tanıdıgım herkesi benle birlikte götürüyorum yüregimle birlikte...Neler yaşandı neler bitti kim bilir ki hayat bize neleri başlattı şimdide son bulduruyo hayat bu ....

Düşüncelerim sadece

İstenilmeyen bi yerde hangi yürek kalır ki!!Kalmalı !!!
Yada sevdiklerinin birer birer gittigi insan nasıl kalır ki!!!

Elbetde zordur...Başlangıçlar dahada zordur kendini oraya kabul ettirmek hayatta bi yerden başlamak zordur ama son olmak o kadarda zor degildir...Susun hiç bişey demeyin ben bugün gitmiyorum çünkü sadece başladım gibi bi sonumun olucagını söylüyorum çünkü giderken veda etmicem vedaları sevmem ben....Benim başlagıcım burası Sonumda burası olucak az kaldıı...Sevdiklerim beni tanıyanlarla kaldıgım yerden devam...

Unutmayın her başlangıcın bir sonu vardır benimde bi sonum var burda...
Yazan:HiLaL ÇiLeK.

bir_akn_hznl_saonu.jpg
Sonu bitmeyen sonların sonlarındayım Belki herhangibir sonun başlangıcındayım... Yine Sonla başlayan Başlangıcıma Yeniden diyorum....
Ben artık hiçbir sonu sevmiyorum...............
SONLARI KİMSE SEVMEZ.....UMARIM SENİN HEP BAŞLANGIÇLARIN OLUR HAYATINDA...

(BENİM SONUM SONLARIM GELDİİ........)
cok gzldi hilal yurein dert grmesin saol....
SAGOL MELİKE 'CİM BEGENMENE SEVİNDİM...
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SONLARI KİMSE SEVMEZ.....UMARIM SENİN HEP BAŞLANGIÇLARIN OLUR HAYATINDA...
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:(BENİM SONUM SONLARIM GELDİİ........)

Hiç ulaşılması mümkün olmayan bir şeye
Bana mutlu ol diyorsun.
Nasıl?
O heyecan yok artık,umutsuzluğa dönüştü umutlar.
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hiç ulaşılması mümkün olmayan bir şeye
Bana mutlu ol diyorsun.
Nasıl?
O heyecan yok artık,umutsuzluğa dönüştü umutlar.

Böyle deme bu sözler yakışmaz bunları demeSad
sana umut mutluluk sözleri yakışır o heyecan var olsun bunu sen yapabilirsin umut olsun..umutsuzluk olmasınn sana umutsuz olmak yakışmazz.....

Daima umutlu heyecanlı ve mutlu ol güzel yürekli insan......
Bırak kör inadı...
İNatlıklar nedir ki?

Benim sonum ışıklı umut dolu ışık varr......sessizlik sadece..

Mutllululukla ve umutla kalın:::::::::Smile
Son yazı belkide son merhaba...
Gidişler nedendir ki kim bilebilir ki Neden!!!

Sadece sessizligi dinleyin sessizlik olur sonra yine herşey aynı şekilde devam ederr gidenler gitmiştir yerleri dollar ama gidenler unutmaz....

Başlarız ve son bulurr işte hepsi buu...

Koca bi sessizlik olsun şimdi!!
Sayfalar: 1 2 3