:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yüregim....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
2005081903gf3.gif

Kalbim insan sadece kendi kalbini iyi tanır kalbine iyi bakar başkaları senin kalbini yüreginden geçenleri bilemez ama sen bilirsin yüregindekini en iyi sen bilirsin.....Küçük yüregime küçük bi sevgi sıgdırdım sanmıştım ben ama şuanda anlıyorum ki o küçük yüregimdeki o küçük sevgi şimdi her an büyüyo içimde....

Kalbimin hangi hızla çarptıgını nefes alırken nasıl çabuk alıp verdigimi sanki ölücekmişim gibi heyecandan hızla çarpan yüregimin sesi bana şunu diyo bu sevgi başka sevgi hemde bambaşka...

Yüregim daha önce böyle atmadı daha önce yüregimden gelen bu ses bu degildi bu sefer herşey farklı küçük yüregime sıgdırdıgım o sevgi şimdi kocaman oluyoo büyüyüyo içimde içimdeki o sevgiye kalbim diyorum ve ona kendimden kalbimden daha iyi bakıyorumm..

Evet sen başta yüregimdeki küçük sevgiydi şimdi ise kocaman oldu yüregimde sevgin yüregimin sesini dinliyorum ve yüregim başka bu sevgi diyo ,yüregimsin sen HERŞEYİMSİN.........
sevgigunuani6.gif

ÇiLeK HiLaL
Ufacık Küçük olan Sevgin Katbi kat Büyümüş.. Dilerim Büyük Sevgin Hiç Küçülmemesi dileğiyle...

Sevgiyle Kal...
teşekürler bu güzel dileklerr içinnn.......
Güzelim yüreğine sağlık Biriciğim ..

Cok hoş ve güzel oldu ..

Teşekkürler canım ..(:
Begenmene sevindim canım Biricigim....herşey o güzel gönlünce olsun...
YA YÜREKTEN NE GÜZEL ŞEYLE RDÖKÜLMÜŞ BÖYLE TEŞEKÜRLER...