:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: NfS 2008 Full Albüm ::
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Amatör bir grup olan NfS'in internet albüm çalışmasıdır... Parçaların direkt linki olmadığı için " tıkla&dinle " şeklinde dinleyebilirsiniz... Ayrıca "Grup Sayfası" ndan dilediğiniz şarkıyı indirebilirsiniz...

newqk1.png
Link: http://www.nfeats.uni.cc/plays.html

Grup Sayfası: http://www.herkesdinlesin.com/nfs

Not: NfS kendi grubumdur Big Grin

Saygılar SmileSmile

MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:*Müzik bölümümüzde mp3 konulmasi kesinlikle yasaktir.

*Aktivitelerimiz kültür ve sanat alaninda olmalidir.

Duyarliliğiniz için şimdiden teşekkürler.

PArçalar bize aittir ve telif hakkı da bize aittir. Forum kurallarını ihlal etmediğimizin altını çizmek istedim Smile
NfS anLamı Nihat Feat Serkan mış ArkadaşLar Big GrinBig Grin
Nihat benı menajerın yapsana Big Grin
[SIZE="3"]BaşLığı görünce,need for speed pro street de yer aLan şarkıLarın aLbümü sanmıştım yha Big GrinBig Grin

DinLeyeLim bakaLım[/SIZE]
KoLera Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NfS anLamı Nihat Feat Serkan mış ArkadaşLar Big GrinBig Grin
Nihat benı menajerın yapsana Big Grin

Canım nedemek :kucak: sen bi gel buraya seni de alcam aramıza. NZS olcaz Tongue
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BaşLığı görünce,need for speed pro street de yer aLan şarkıLarın aLbümü sanmıştım yha Big GrinBig Grin

DinLeyeLim BakaLım

Dostum yerli parçalar bölümündeyiz Big Grin dinledin mi parçalarımızı ?
Rap mi bunlar?
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rap mi bunlar?

dostum; eğer dinleyip te böyle birşey soruyorsan gerçekten büyük hakaret etmiş oluyorsun. Ama dinlemediysen en azından 1 parçayı dinleyip müzik türü hakkında kanaat getirebileceğini umuyorum... Nickte koskoca Sagopa Kajmer üstadımızın ismini kullanmışsın. Bu ayrımı yapabiliyorsundur herhalde Big Grin
indirmedim ki Big Grin

ona göre indircektim Tongue

gerci albüm adından fln belli oluyor ama Big Grin
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:indirmedim ki Big Grin

ona göre indircektim Tongue

gerci albüm adından fln belli oluyor ama Big Grin

dinle knk dinle ya Big Grin
NıHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canım nedemek :kucak: sen bi gel buraya seni de alcam aramıza. NZS olcaz Tongue

Z nedır onu cozemedım ? Big Grin
Sayfalar: 1 2