:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Umarım Hep Kalbimde Kalırsın..(Seni Seviyorum)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Birgün ansızın çıktın karşıma.Bebek yüzünle,masum gülüşünle,sevgi dolu yüreğinle...Şaşırmıştım.
Çünkü seni yıllardır tanıyor gibiydim.Birşeyler vardı aramızda görülmeyen.Sen [SIZE=4]Deli divane,[/SIZE]ben [SIZE=4]Sana hayran...[/SIZE]
Sıcacık bir kalbi,avuçların arasına alıp bana sunuyordun sen."Al senin olsun." diyerek.
Nasıl bir hediyeydi [SIZE=4]Ya Rabbim bu!!![/SIZE]
Alsam,canıma can,nefesime nefes,ömrüme ömür diye katsam,sevsem sevsem bitiremesem...
Her zaman yanımda hissetsem.Dert ortağım olsan,sırdaşım olsan,yoldaşım olsan.Sana versem herşeyimi Gönlümü,ruhumu,sevgimi...Ya da o sevgi yumağı kalbini geri çevirsem,ardından ağlasam,dertlensem,pişman olsam...Hangisi???
Soru işaretleri bıraktı sonunda.Seni hayatımın odak noktası yapmaya karar verdim.Bundan sonra ömrümün vazgeçilmezi olacaksın.Kalemim senin için yazacak,şarkılarım senin için dökülecek dudaklarımdan,"[SIZE=4]Seni Seviyorum"lar senin için.Geçmişin acı hatıralarıyla kararmış dünyamı sen aydınlatacaksın.Seveceğiz birbirimizi sonuna kadar.Gün gelecek kavga edeceğiz.Ama gönül almasını da bileceğiz ikimiz.An gelecek sevgimizin en doruk noktalarında "Seni Seviyorum" diyeceğiz birbirimize.Bazen bir kuru ekmeği,bazen de bir küçük lokmayı paylaşacağız.Ama her zaman destekleyeceğiz birbirimizi.Hep yanyana olacağız.[/SIZE]
[SIZE=4]Aşkımız gün geçtikçe kat be kat alevlenecek...[/SIZE]
Şu an kalbimin en derinlerinde saklıyorum seni.En özel ve güzel yerinde!!!
Umarım hep orada kalırsın
SENİ SEVİYORUM
[ses]http://69.59.25.15/~esiteler/a4fx39k7ashd7h3r7hasd3a8wh87a/new/Ilayda%20ve%20Burak%20-%20Askim%20icin/Burak%20Arslan%20%26%20Ilayda%20-%20Seni%20Seviyorum.mp3[/ses]

ezberimsinzo3.png
Bende umarim ki hic bozulmadan, degismeden kalbinizde kalir..

Tesekkurler uzaklarin ask prensi...

SmileSmileSmile
yüreğine sağlık abi çok güzeldi ya emeğine sağlıkSmile
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende umarim ki hic bozulmadan, degismeden kalbinizde kalir..

Tesekkurler uzaklarin ask prensi...

SmileSmileSmile

İnşallah SmileSmile

Rica ederim Peri Güzeli SmileSmile
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık abi çok güzeldi ya emeğine sağlıkSmile

Teşekkürler Deniz.. Beğenmene Sevindim Gerçekten..

Sevgiyle kaL..

Smile Smile Smile

İnsanın yüreginde sevgisinin olması ne kadar güzel o sevgi ki karanlık yolları karanlıgı geçmişi aydınlatan bi sevgi herşeyi unutturan ve en önemlisi bu sevginin günden güne büyümesi büyüdükçede tek tarafı ışıkları daha çok yayması ....

O kadar güzel ki yazılanlar şarkı hepsi "HARİKA" dicek başka bişeyim yok aslında çok şey söylenmesi gerekir ama ....Umarım o sevgi hep kalbimde var olur hep ışık olur o sevgi Sonsuza dek kalbinde kalır inşllah ...

Mutlulukla KalSmileSmile
Hani Bir ışık vardı ya tuttum Onu SmileSmile Bırakmam da artık SmileSmile

Gözlerine, yorum yapan ellerine, Kalbinden Geçen Sözlerine, O güzel Yüreğine Sağlık..

Sevgiyle Kal
En iyisini yapmışsın sen Smile en güzelli seninle olsun o ışık daima olsunnSmileSmileSmile
Benim IşıÄžım SmileSmile
Bazen bir kuru ekmeği,bazen de bir küçük lokmayı paylaşacağız.Ama her zaman destekleyeceğiz birbirimizi.Hep yanyana olacağız.
[SIZE=4]Aşkımız gün geçtikçe kat be kat alevlenecek...[/SIZE]

Cok cok güzeldi gercekten ..Smile
Yüregin dert görmesin €zberimsin ..

Sevgiyle kal ..
Sayfalar: 1 2